Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Začátkem listopadu budou reprezentovat Natov a Tomašík

 
 

21. října 2017, Redakce

Dva hráči Technology Florbal Mladá Boleslav jsou v nominaci české reprezentace mužů pro listopadový turnaj Euro Floorball Tour. V Kirchbergu si zahrají útočníci Jan Natov a Milan Tomašík. V juniorském výběru je Lukáš Netrefa.

Národní tým čeká první společná akce od záříjového soustředění v Mladé Boleslavi spojeného s dvojutkáním proti Slovensku. 

Začátkem listopadu v Kirchbergu nedaleko Bernu narazí na mnohem zdatnější soupeře, čeká je tradiční konfrontace s nejsilnějšími soky na Euro Floorball Tour. 

Budou u toho též boleslavští útočníci Jan Natov a Milan Tomašík, které reprezentační kouč Petri Kettunen vybral do 22členné nominace.

V Kirchbergu nastoupí také další boleslavský útočník Lukáš Netrefa, jenž je v nominaci národního týmu do 19 let a za A tým Mladé Boleslavi nastoupil poprvé v osmifinále Poháru České pojišťovny proti České Lípě. 

Reprezentační přestávka se rozběhne po 10. kole Tipsport Superligy, v němž Mladá Boleslav hraje doma v sobotu 28. října od 19 hodin proti Liberci. Boleslav se představí svým fanouškům také hned po Euro Floorball Tour - v neděli 12. listopadu od 17 hodin ji čeká superfinálová repríza proti Chodovu.

Program českých týmů na EFT v Kirchbergu

čtvrtek 2. listopadu
17.00 Finsko U19 - Česko U19
20.00 Finsko - Česko

pátek 3. listopadu
14.00 Švýcarsko U19 - Česko U19
20.00 Švýcarsko - Česko

sobota 4. listopadu
10.00 Švédsko U19 - Česko U19
13.00 Švédsko - Česko

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner