Představujeme inovovaný web
12. červenec 2019

Představujeme inovovaný web

Nový design odpovídající současným trendům, bohatší obsah ve všech rubrikách s důrazem na servis pro členy klubu i fanoušky a chytré propojení s již dříve zavedenou členskou sekcí. Technology Florbal Mladá Boleslav představuje nový klubový web www.florbalmb.cz, který nahrazuje dosavadní stránky fungující od roku 2014.

Takřka přesně před rokem mladoboleslavský florbal představil členskou sekci, přes kterou probíhá většina komunikace členů s klubem a která zjednodušuje mnoho administrativy. Dalším krokem je nyní spuštění klubového webu, který je z pohledu soupisek a spousty dat přímo propojen s členskou sekcí. “Synchronizaci” Boleslav dokončí v příštích týdnech představením nového e-shopu. To vše ve spolupráci s eos media s.r.o. 

“V roce 2014 jsme spustili nový web, který byl tehdy na poměry florbalu na špičkové úrovni. Uplynulo pět let, a to je v této oblasti dlouhá doba. Podoba webu coby základního informačního a fanouškovského nástroje je pro nás hodně důležitá, a proto jsme v posledních měsících intenzivně pracovali na spuštění nových stránek. Spolupráci s dosavadním poskytovatelem webu eSports.cz jsme považovali za bezproblémovou, ale s ohledem na spoustu synergických prvků, usnadnění práce a propojení s členskou sekcí jsme se rozhodli pro řešení s eos media. Těšíme se na neméně kvalitní spolupráci a věříme, že nový web se všem fanouškům a členům klubu bude líbit,” říká generální manažer Technology Florbal Mladá Boleslav Tomáš Pacák.

"Jsme rádi za důvěru, kterou do nás florbalová Boleslav vložila. Stává se tak dalším sportovním klubem, který může využít funkcí našeho produktu eos club zone naplno. Za celý náš tým si přeji, aby nový klubový web byl pro všechny jeho návštěvníky příjemným místem pro získávání aktualit a dalších informací o boleslavském florbalu. Vzhledem k vývoji celého našeho projektu mohu ještě prozradit, že na podzim chystáme zbrusu novou verzi eos club zone a díky ní projde web dalším vylepšením," říká jednatel eos media Ondřej Syrový.