UNYP CUP Junior: hodnocení trenéra
3. září 2019

Juniorský tým Technology Florbal Mladá Boleslav obsadil deváté místo na UNYP Cupu, který se hrál od pátku 30. srpna do neděle 1. září.

Výsledky jsme průběžně aktualizovali v tomto článku.

Hodnocení trenéra Václava Mlsny: Ve skupině jsme odehráli tři utkání. V prvním jsme po neschopnosti v zakončení prohráli s Ústím 1:4. Tento problém nás provázel celou skupinou. S Karlovými Vary jsme na začátku prohrávali, ale skvělým disciplinovaným výkonem jsme zápas otočili na konečných 5:3. V posledním zápase ve skupině na nás čekal Hattrick Brno a byl to souboj o postup do čtvrtfinále. Abychom postoupili, museli jsme vyhrát. Bohužel opět nám utekl začátek a prohrávali jsme 0:2. Nesrazilo nás to a ještě do poločasu jsme vyrovnali. Ve druhém poločase už gól nepadl a to i přesto, že jsme hráli čtyři přesilovky, což se ukázalo jako rozhodující. Remíza nám nestačila, účastnili jsme se B pavouka, v něm jsme všechny naše soupeře porazili a získali aspoň 9. místo. Samozřejmě je co zlepšovat, ale do začátku sezóny je na čem stavět. Speciálně bych chtěl vyzdvihnout výkony dorostenců - v konkurenci juniorů se neztratili a byli důležitou součástí týmu.