Boleslav - Black Angels 13:5, další střelecké představení
28. října 2019

Devátý zápas, devátá výhra za tři body. Stoprocentní série Technology Florbal Mladá Boleslav pokračuje i po svátečním kole. Lídři Superligy florbalu v pondělí 28. října porazili Black Angels 13:5. Na den výročí vzniku samostatného českolovenského státu přišlo do Městské sportovní haly 430 diváků.

Technology Florbal Mladá Boleslav - Black Angels 13:5 (2:2, 4:0, 7:3)

Branky a nahrávky: 7. Tomašík (Šebek), 11. Šebek (Tomašík), 22. Curney (Natov), 28. Šebek (Tomašík), 36. Tomašík (Suchánek), 38. Natov (Curney), 44. Tokoš (Šebek), 51. Natov (Curney), 52. Komárek (Tad. Chroust), 52. Natov (Curney), 53. Tomašík (Šebek), 55. Suchánek (Šebek), 58. Natov (Curney) - 11. Novotný (Král), 18. Král (Jaroš), 46. Hanák, 58. Straka (Král), 59. Hromada (Renčín). Rozhodčí: J. Filipčík, O. Filipčík. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváků: 430.

Mladá Boleslav: Bauer – Krzyžanek, Gruber, Zakonov, Suchánek, Novák, Höffer – Tom. Chroust, Curney, Natov – Tokoš, Tomašík, Šebek – Bína, Komárek, Tad. Chroust.

Boleslav během prodlouženého víkendu nastřílela ve dvou utkáních dohromady 25 gólů: v sobotu v České Lípě dvanáct, v pondělí proti Black Angels ještě o jeden víc.

Nestává se často, aby Boleslav inkasovala ve vlastní jinak obvykle úderné přesilovce, ale Black Angels se prosadili v oslabení a díky vyrovnávacímu gólu na 2:2 byli po první třetině ve hře.

Útočníci Tomašík a Šebek však navázali na své trefy z úvodní části střeleckým výkonem i ve druhé třetině, k nim se přidali Curney s Natovem a Boleslav díky tomu odskočila na 6:2.

Na Tokošovu snadnou trefu na 7:2 ve třetí třetině sice odpověděl Hanák (7:3), ale Boleslav dál hrála koncentrovaně. Svůj druhý gól přidal Natov (8:3), po něm se poprvé za Bolku trefil Komárek (9:3) a hned vzápětí dovršili hattrick Natov (10:3) a Tomašík (11:3). Hlad po gólu měl i Suchánek (12:3).

V závěru si užil svůj první superligový start s puncem vítězství 13:5 junior Daniel Goll, poprvé v sezoně nastoupil i Daniel Martínek.

Před reprezentační přestávkou ještě Boleslav nastoupí v neděli 3. listopadu od 13.10 hodin v Praze na Jižním Městě proti Chodovu. Přímý přenos odvysílá ČT sport.