V lednu doma jen jednou: v sobotu proti České Lípě
15. leden 2020

V lednu doma jen jednou: v sobotu proti České Lípě

Technology Florbal Mladá Boleslav se v roce 2020 poprvé uvidí se svými fanoušky a sobotní zápas 21. kola Superligy bude jediným domácím utkáním v lednu. Souboj proti FBC 4CLEAN Česká Lípa začíná v Městské sportovní hale v 19.00 hodin. Bohatý program ale startuje už v poledne na ŠKODA Gaming Day ve ŠKODA Muzeu, jehož se vybraní florbalisté budou účastnit.

Mladá Boleslav v Superlize florbalu může přidat dvacátou výhru. Ještě o něco důležitější však pro ni bude vyladit formu před blížícím se finále Poháru Českého florbalu. O trofej bude bojovat v úterý 21. ledna v Karlových Varech proti Bohemians. 

“Doma nastoupíme po delší době a zároveň na docela dlouhou dobu naposledy,” zmiňuje trenér Petr Novotný superligový kalendář, v němž další domácí představení má datum 16. února. “I proto  chceme fanouškům ukázat dobrou hru a připravit se na pohárové finále.”

Česká Lípa válčí na hraně míst pro play-off, teď je desátá, tři body za postupovou osmičkou. Tradičně ji táhne řada exboleslavských hráčů a tenhle náboj teď umocňuje prosincová výměna obránců mezi oběma kluby. Z České Lípy přišel do Mladé Boleslavi Milan Tichý, opačným směrem se vydal Tomáš Novák. Oba teď půjdou proti svým nedávným spoluhráčům. 

Hraje se v Městské sportovní hale od 19.00 hodin, ale boleslavský fanoušek má o program postaráno už od poledne. Ve 12.00 hodin začíná ŠKODA Gaming Day. Pro herní nadšence bude ve ŠKODA Muzeu připraven zajímavý program, vstup je zdarma a do akce se zapojí i vybraní hráči Technology Florbal Mladá Boleslav. Ve hře FIFA můžete vyzvat na souboj třeba Martina Tokoše nebo Milana Tomašíka. 

A mimochodem, každý návštěvník ŠKODA Gaming Day při předložení účastnického pásku v Městské sportovní hale získá volnou vstupenku na superligové utkání Technology Florbal Mladá Boleslav - FBC 4CLEAN Česká Lípa.