Otrokovice - Boleslav 2:11, hattricky Tokoše a Šebka
14. února 2020

Víkendové dvoukolo začalo pro Technology Florbal Mladá Boleslav pohodově. Lídři Superligy florbalu a už jistí vítězové základní části řádili na hřišti Hu-Fa Panthers Otrokovice, odkud si vezou výhru 11:2. Už v nedělí Mladá Boleslav nastoupí doma, od 17.00 hodin v Městské sportovní hale půjde do boje proti Spartě.

Hu-Fa Panthers Otrokovice - Technology Florbal Mladá Boleslav 2:11 (0:3, 0:5, 2:3)

Branky a nahrávky: 50. Vykopal (Gál), 53. Vykopal (Gál) - 2. Tokoš (Tomašík), 7. Tomašík (Suchánekú, 14. Tokoš (Tomašík), 28. Tom. Chroust (Tad. Chroust), 35. Šebek (Suchánek), 36. Šebek (Suchánek), 38. Natov (Bína), 40. Höffer (Tad. Chroust), 52. Šebek (Tomašík), 44. Tokoš (Gruber), 55. Komárek (Tad. Chroust). Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváků: 486.

Mladá Boleslav: Bauer - Krzyžanek, Gruber, Zakonov, Suchánek, Tichý, Höffer - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Šebek - Tom. Chroust, Komárek, Tad. Chroust.

Mladá Boleslav byla v Otrokovicích nekompromisní - první třetinu vyhrála 3:0, tu druhou 5:0, přesně 50 minut držela čisté konto a na konci svítilo skóre 11:2.

Obzvlášť řádil druhý útok s Tokošem (3+0), Tomašíkem (1+3) a Šebkem (3+0).

Hosté naplnili slova o tom, že ani po minulém kole, v němž si s předstihem zajistili první místo po základní části, nic nevypustí a chtějí se co nejlépe připravit na play-off.

"Myslím, že jsme měli výbornou agresivitu - jak s balonem, tak bez, soupeři jsme toho v zápase moc nedovolili. Z výkonu mám dobrý pocit," řekl boleslavský trenér Petr Novotný.

V neděli se Boleslav ukáže doma, od 17 hodin hostí v Městské sportovní hale pražskou Spartu.