Boleslav - Chodov 4:3pn, výhra nad silným protivníkem
24. únor 2020

Boleslav - Chodov 4:3pn, výhra nad silným protivníkem

Tým Technology Florbal Mladá Boleslav v posledním představení před vlastními fanoušky před play-off uspěl. Nad FAT PIPE Florbal Chodov zvítězil 4:3 po nájezdech, ten rozhodující proměnil ve druhé sérii Martin Tokoš.

Technology Florbal Mladá Boleslav - FAT PIPE Florbal Chodov 4:3 po nájezdech (1:0, 2:3, 0:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Bína (Gruber), 21. Curney (Krzyžanek), 26. Gruber (Curney) , rozhodující nájezd Tokoš - 22. Vošta (Řezáč), 34. Vošta (J. Koutný), 38. Řezáč (Vošta). Rozhodčí: Čížek, Laštovička. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváků: 183.

Mladá Boleslav: Bauer - Krzyžanek, Gruber, Zakonov, Suchánek, Tichý, Höffer - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Šebek - Korych, Komárek, Tad. Chroust - Švejda.

S už dávno jistým prvenstvím po základní části a bodovým maximem šla Mladá Boleslav do posledního domácího zápasu před play-off.

Soupeř, pražský Chodov, zaručoval, že půjde o utkání nejvyšší superligové kvality, neboť je dosud jediným boleslavským přemožitelem v základní části.

Boleslav se ve druhé třetině dostala do vedení 2:0 a 3:1, jenže pak jako kdyby na domácí dolehl pozdní čas zápasu a v ospalém režimu do konce prostřední dvacetiminutovky o náskok přišli. 

Ve třetí třetině gól nepadl, stejně tak v prodloužení, v němž oba týmy zkoušely strhnout vítězství na svou stranu hrou ve čtyřech bez brankáře. A tak došlo na nájezdy: v první sérii uspěli Bína i Ondrušek a v té druhé rozhodl boleslavský Tokoš. 

Mladá Boleslav završí základní část nedělním zápasem v Ostravě. Hned poté následuje výběr soupeřů pro čtvrtfinále, které začne v boleslavské hale o víkendu 7. a 8. března.