Boleslav - Vinohrady 13:3, Prezidentský pohár a první čtvrtfinálový bod
7. března 2020

Tým Technology Florbal Mladá Boleslav vstoupil do play-off úspěšně. Připisuje si první čtvrtfinálový bod v sérii s TJ Sokol Královské Vinohrady za vítězství 13:3. V úvodu zápasu tým převzal Prezidentský pohár za prvenství v základní části Superligy florbalu a po Poháru Českého florbalu má tak v držení i druhou trofej, o níž se v této sezoně rozhodlo.

Technology Florbal Mladá Boleslav - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:3 (3:1, 5:2, 5:0)

Branky a nahrávky: 7. Tokoš (Tomašík), 17. Tokoš, 17. J. Bína (Curney), 24. Šebek (Tomašík), 29. Curney (Gruber), 31. J. Bína (Natov), 34. Tomašík (Zakonov), 39. Tomašík (Tokoš), 45. Komárek (Tad. Chroust), 46. J. Bína (Curney), 46. Suchánek (Zakonov), 51. Gruber (Curney), 59. Curney (Natov) - 17. Linhart (Z. Stuchlík), 22. Svoboda (Linhart), 39. Entlicher. Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváků: 382. Stav série: 1:0.

Mladá Boleslav: Bauer - Krzyžanek, Gruber, Zakonov, Suchánek, Tichý, Höffer - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Šebek - Tom. Chroust, Komárek, Tad. Chroust.

Prezidentský pohár předal člen výkonného výboru Českého florbalu Petr Musil.

V rytmu základní části, v níž Boleslav získala rekordních 74 bodů, pokračoval tým trenéra Petra Novotného i v prvním zápase play-off.

Před 382 fanoušky v Městské sportovní hale dominoval na míčku. Martin Tokoš hned v úvodu prodloužil svou gólovou sérii v superligových utkání, která trvá od 24. listopadu.

Boleslav se co třetinu zlepšovala - tu první vyhrála 3:1, druhou 5:2 a třetí 5:0. Celkově tedy 13:3. V každé ze třetin se prosadil Jakub Bína (3+0). Bodově se dařilo i významně Jiřímu Curneymu (2+3) a Milanu Tomašíkovi (2+2).

Druhé utkání série se hraje hned v neděli 8. března od 18.00 hodin v MSH Mladá Boleslav. Utkání můžete sledovat přes HBB TV na ČT sport a poté od 20.15 ze záznamu.