Bez diváků. Čtvrteční dohrávku s Libercem sledujte na TVcom.cz
7. října 2020

Bez diváků. Čtvrteční dohrávku s Libercem sledujte na TVcom.cz

Začíná nová doba, která je časově zatím neohraničená: zápasy Livesport Superligy se musejí hrát bez diváků. Přesně v tomto režimu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav nastoupí k dohrávce 5. kola proti FBC Liberec. Začíná se v 19.00 hodin v MSH Mladá Boleslav, videopřenos sledujte na TVcom.cz.

Souboj Boleslavi s Libercem měl v kalendáři původně své místo 28. září, jenže z tohoto termínu musel být odložen kvůli koronavirovým problémům u Severočechů. 

A tak se bude hrát s desetidenním odstupem. Nový termín mimo jiné přináší to, že se musí hrát bez diváků, jak nařizují opatření proti šíření koronaviru platná od pondělí 5. října. 

I když to v neúplném pořadí není úplně relevantní údaj, utkají se sousedé v tabulce: Boleslav je desátá (po dvou odehraných zápasech), Liberec je jedenáctý (po třech odehraných zápasech).  

Přesto bude poměrně jednoznačným papírovým favoritem Boleslav, která v předchozích čtyřech sezonách doma nastřílela Liberci vždy alespoň osm gólů a neztratila ani bod. 

Týmy se potkaly také v červnu na turnaji Prague Challenge, ale remízu 4:4 je potřeba brát s rezervou, protože Boleslav nasadila hodně mladou sestavu. 

Boleslav v minulém utkání rozstřílela Ostravu 12:4, hattrickem se blýskl Jakub Bína a na všechny góly se můžete podívat v sestřihu

"Liberec má v těchto utkáních určitě o motivaci postaráno, protože v jeho týmu nastupuje řada hráčů s mladoboleslavskou minulostí. My chceme předvést zase o kus lepší výkon než v neděli proti Ostravě," říká před utkáním trenér Petr Novotný. 

Prozatím posledním libereckým výkonem je domácí prohra 2:5 s Chodovem, sestřih najdete tady

Výsledky 6. kola Livesport Superligy

Hu-Fa Panthers Otrokovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:5
Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians 6:11
Black Angels - FbŠ Hummel Hattrick Brno 5:2
Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - FBC ČPP Ostrava 12:4
Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:10
TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE Florbal Chodov ODLOŽENO
FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha ODLOŽENO 

Soupisky týmů 

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav

FBC Liberec

Kde sledovat zápas Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - FBC Liberec

Textový on-line přenos

Videopřenos TVcom.cz

Facebook Český florbal | Instagram Český florbal