Black Angels - Boleslav 4:6, a teď doma rozlučka přes MS
20. listopadu 2021

Z posledního venkovního utkání před reprezentační přestávkou si Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav přivezl tři body za vítězství 6:4 na Vinohradech nad Black Angels. Tým trenéra Petra Novotného se před prosincovým šampionátem rozloučí se svými fanoušky domácím zápasem proti Sokolům Pardubice, hraje se v pátek 26. listopadu od 18.00 hodin v Městské sportovní hale.

Black Angels - Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav 4:6 (1:3, 2:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 10. M. Boček (J. Boček), 31. T. Hanák (R. Hanák), 35. J. Boček (Renčín), 45. Renčín (M. Boček) - 2. Suchánek (Tokoš), 7. Tomašík (Beneš), 17. Šebek (Suchánek), 37. Zakonov (Tomašík), 53. Suchánek (Tomašík), 54. Zakonov (Tomašík). Rozhodčí: Pangerl, Šedivý. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváků: 75.

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav: Bauer - Hemerka, Gruber, Zakonov, Suchánek, Fořt, Punčochář - Bína, Curney, Beneš - Tokoš, Tomašík, Šebek - Pěnička, Zoufalý, Chroust.

V kulisách, které měly bohužel ke superligovým standardům daleko, rozehráli zápas hosté slušně: už při druhém střídání otevřel skóre Suchánek, v oslabení využili přečíslení přihrávající Beneš se střílejícím Tomašíkem. Škoda jen zbytečné chyby, po níž z brejku snižoval Matěj Boček (1:2). Dvoubrankový náskok však vrátil hostům přes první pauzou přesně střílející Šebek.

Domácí se dotáhli ve druhé třetině (3:3) a pak i ve třetí (4:4), ovšem závěrečnou desetiminutovku Bolka zvládla - vítězný gól dal v přesilovce Suchánek (5:4) a brzy po něm ještě pojistil tři body Zakonov (6:4).

Předčasně skončil zápas pro obránce Punčocháře, který s roztrženým obočím musel do nedaleké Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, z Prahy si tedy odvezl kromě vítězství i pár stehů.

V pátek 26. listopadu hraje Boleslav doma od 18.00 hodin proti Pardubicím, bude to poslední utkání před prosincovým mistrovstvím světa.