Poslední zápas před MS: Bolka v sobotu míří na Chodov
20. října 2022

Poslední zápas před MS: Bolka v sobotu míří na Chodov

Už jen jedno utkání čeká Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav před reprezentační přestávkou, kterou vyplní mistrovství světa. Boleslavský tým se představí v sobotu 22. října od 19.00 hodin na pražském Jižním Městě, kde je doma FAT PIPE Florbal Chodov.

Sobotní soupeře dělí v tabulce tři body. Z odehraných sedmi kol Boleslav vyhrála pětkrát, Chodov čtyřikrát.

„Chodov dlouhodobě patří mezi nepříjemné soupeře a umí využívat našich slabin. Zároveň ale cítím z našeho týmu, že má velkou chuť odčinit pondělní prohru. V sobotu uděláme všechno pro to, abychom byli úspěšní nejen výsledkově, ale také herně,“ řekl boleslavský trenér Petr Novotný. 

Osmé superligové kolo je posledním před reprezentační přestávkou. Hráči národního týmu se budou od pátku 28. října připravovat na mistrovství světa, které proběhne ve Švýcarsku od 5. do 13. listopadu. Bolku budou reprezentovat Lukáš Bauer, Jakub Gruber, Adam Hemerka, Lukáš Punčochář a Martin Tokoš. 

Livesport Superliga se znovu rozběhne na sváteční čtvrtek 17. listopadu, kdy Bolka zamíří do Karlových Varů. O dva dny později nastoupí doma proti Spartě (sobota 19. listopadu, 19.00).

8. kolo Livesport Superligy 

FAT PIPE Florbal Chodov - Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav 
Hraje se v sobotu 22. října od 19.00 hodin v SH Jižní Město. 
Videopřenos: TVcom.cz 
Matchcenter: ceskyflorbal.cz
Rozhodčí: Jakub Furmánek, Vlastimil Šolc      
Vstupenky on-line: Ticketportal.cz