září 2019

CE soutěž juniorů, 1. kolo
Sobota 14. září 2019, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
6:5
BLACK ANGELS
Technology Florbal MB
BLACK ANGELS
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Neděle 15. září 2019, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
10:3
FBC Štíři Č. Budějovice
Technology Florbal MB
FBC Štíři Č. Budějovice
CE soutěž juniorů, 3. kolo
Sobota 21. září 2019, 18:00, SH Čakovice
Prague Tigers
2:5
Technology Florbal MB
Prague Tigers
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 4. kolo
Neděle 22. září 2019, 18:00, SH Čakovice
BLACK ANGELS
7:5
Technology Florbal MB
BLACK ANGELS
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 5. kolo
Sobota 28. září 2019, 19:30, SH České Budějovice
FBC Štíři Č. Budějovice
1:13
Technology Florbal MB
FBC Štíři Č. Budějovice
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 6. kolo
Neděle 29. září 2019, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
10:7
Prague Tigers
Technology Florbal MB
Prague Tigers

říjen 2019

CE soutěž juniorů, 1. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 20:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
3:7
ACEMA Sparta Praha UNYP
Technology Florbal MB
ACEMA Sparta Praha UNYP
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
7:6
po prodl.
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
CE soutěž juniorů, 3. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 17:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice
5:7
Technology Florbal MB
1. SC TEMPISH Vítkovice
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 4. kolo
Neděle 27. říjen 2019, 14:00, SH Dašická Pardubice
Sokoli Pardubice
3:11
Technology Florbal MB
Sokoli Pardubice
Technology Florbal MB

listopad 2019

CE soutěž juniorů, 5. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 19:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec
3:12
Technology Florbal MB
FBC Liberec
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 6. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 17:30, SH Čakovice
BLACK ANGELS
11:8
Technology Florbal MB
BLACK ANGELS
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 7. kolo
Pondělí 18. listopad 2019, 19:45, SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Ústí
5:4
Technology Florbal MB
Florbal Ústí
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 8. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 18:00, MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
7:6
po nájezdech
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Technology Florbal MB
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
CE soutěž juniorů, 9. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
2:4
PSN Tatran Střešovice
Technology Florbal MB
PSN Tatran Střešovice

prosinec 2019

CE soutěž juniorů, 10. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
8:2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Technology Florbal MB
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
CE soutěž juniorů, 11. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 17:30, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
13:3
Bulldogs Brno
Technology Florbal MB
Bulldogs Brno
CE soutěž juniorů, 12. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 16:00, MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
11:6
FBC Liberec
Technology Florbal MB
FBC Liberec
CE soutěž juniorů, 13. kolo
Sobota 21. prosinec 2019, 20:00, UNYP ARENA
ACEMA Sparta Praha UNYP
8:6
Technology Florbal MB
ACEMA Sparta Praha UNYP
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 14. kolo
Neděle 22. prosinec 2019, 10:30, Jedenáctka VS
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
7:4
Technology Florbal MB
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB

leden 2020

CE soutěž juniorů, 15. kolo
Sobota 18. leden 2020, 16:00, MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
8:12
1. SC TEMPISH Vítkovice
Technology Florbal MB
1. SC TEMPISH Vítkovice
CE soutěž juniorů, 16. kolo
Neděle 19. leden 2020, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
13:4
Sokoli Pardubice
Technology Florbal MB
Sokoli Pardubice
CE soutěž juniorů, 17. kolo
Sobota 25. leden 2020, 17:45, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
15:6
BLACK ANGELS
Technology Florbal MB
BLACK ANGELS
CE soutěž juniorů, 18. kolo
Neděle 26. leden 2020, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
4:13
Florbal Ústí
Technology Florbal MB
Florbal Ústí

únor 2020

CE soutěž juniorů, 19. kolo
Sobota 8. únor 2020, 20:00, SH Děkanka
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
9:10
Technology Florbal MB
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 20. kolo
Neděle 9. únor 2020, 18:00, STODOLA Aréna Střešovice
PSN Tatran Střešovice
6:3
Technology Florbal MB
PSN Tatran Střešovice
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 21. kolo
Sobota 22. únor 2020, 20:00, MSH Vodova Brno - stará hala
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
5:10
Technology Florbal MB
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Technology Florbal MB
CE soutěž juniorů, 22. kolo
Neděle 23. únor 2020, 14:00, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno
8:7
Technology Florbal MB
Bulldogs Brno
Technology Florbal MB

březen 2020

CE soutěž juniorů, 1. kolo
Sobota 7. březen 2020, 15:30, MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB
10:4
Sokoli Pardubice
Technology Florbal MB
Sokoli Pardubice
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Neděle 8. březen 2020, 17:00, Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
Sokoli Pardubice
6:7
Technology Florbal MB
Sokoli Pardubice
Technology Florbal MB