září 2019

Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 9:50, SH Jižní Město
Technology Florbal MB Black
5:2
Panthers Praha
Technology Florbal MB Black
Panthers Praha
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 11:30, SH Jižní Město
Tatran OC Šestka Střešovice
6:1
Technology Florbal MB Black
Tatran OC Šestka Střešovice
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 14:00, SH Jižní Město
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
3:2
Technology Florbal MB Black
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 14:50, SH Jižní Město
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
3:2
Technology Florbal MB Black
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Technology Florbal MB Black

říjen 2019

Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 9:50, STODOLA Aréna Střešovice
Technology Florbal MB Black
5:2
FC Bučis Team Yellow
Technology Florbal MB Black
FC Bučis Team Yellow
Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 11:30, STODOLA Aréna Střešovice
ACEMA Sparta Praha BLUE
6:1
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha BLUE
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 14:50, STODOLA Aréna Střešovice
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
8:3
Technology Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Neděle 27. říjen 2019, 9:50, X3M Arena Barrandov
Technology Florbal MB Black
2:3
Kanonýři Kladno modří
Technology Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Neděle 27. říjen 2019, 11:30, X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha BLUE
5:1
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha BLUE
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Neděle 27. říjen 2019, 15:40, X3M Arena Barrandov
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
7:2
Technology Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB Black

listopad 2019

Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 11:30, SH Čakovice
Technology Florbal MB Black
1:1
ACEMA Sparta Praha RED
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 13:10, SH Čakovice
Prague Tigers
5:5
Technology Florbal MB Black
Prague Tigers
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 14:50, SH Čakovice
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
3:4
Technology Florbal MB Black
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 9:50, X3M Arena Barrandov
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
6:2
Technology Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 13:10, X3M Arena Barrandov
Technology Florbal MB Black
4:3
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Technology Florbal MB Black
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 14:50, X3M Arena Barrandov
Tatran OC Šestka Střešovice
7:1
Technology Florbal MB Black
Tatran OC Šestka Střešovice
Technology Florbal MB Black

prosinec 2019

Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 9:50, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
4:7
BLACK ANGELS A YONEX
Technology Florbal MB Black
BLACK ANGELS A YONEX
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 11:30, Nová MSH Mladá Boleslav
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
7:2
Technology Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 14:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Floorball Club FALCON black
2:10
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 15:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Floorball Club FALCON black
2:10
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black

leden 2020

Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Neděle 19. leden 2020, 9:00, SH Eagles Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
4:4
Technology Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Neděle 19. leden 2020, 12:20, SH Eagles Praha
Technology Florbal MB Black
2:8
ACEMA Sparta Praha BLUE
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Neděle 19. leden 2020, 15:40, SH Eagles Praha
Technology Florbal MB Black
2:4
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Technology Florbal MB Black
FbŠ Bohemians DDM Praha 7

únor 2020

Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Sobota 15. únor 2020, 10:40, SH VŠE
Technology Florbal MB Black
4:1
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Technology Florbal MB Black
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Sobota 15. únor 2020, 12:20, SH VŠE
Floorball Club FALCON black
5:11
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Sobota 15. únor 2020, 14:00, SH VŠE
Technology Florbal MB Black
6:2
ACEMA Sparta Praha RED
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED

březen 2020

Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Sobota 7. březen 2020, 9:50, Nová MSH Mladá Boleslav
BLACK ANGELS A YONEX
5:3
Technology Florbal MB Black
BLACK ANGELS A YONEX
Technology Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Sobota 7. březen 2020, 13:10, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
3:3
ACEMA Sparta Praha BLUE
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Sobota 7. březen 2020, 15:40, Nová MSH Mladá Boleslav
FC Bučis Team Yellow
2:5
Technology Florbal MB Black
FC Bučis Team Yellow
Technology Florbal MB Black