září 2019

Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Neděle 22. září 2019, 10:20, SH Porg
Technology Florbal MB Blue
7:3
TJ Sokol Dobříš
Technology Florbal MB Blue
TJ Sokol Dobříš
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Neděle 22. září 2019, 11:40, SH Porg
FBK Animals Vosy Praha DDM P2
3:3
Technology Florbal MB Blue
FBK Animals Vosy Praha DDM P2
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Neděle 22. září 2019, 13:00, SH Porg
Technology Florbal MB Blue
2:1
Kanonýři Kladno černí
Technology Florbal MB Blue
Kanonýři Kladno černí
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Neděle 22. září 2019, 13:40, SH Porg
Technology Florbal MB Blue
2:1
Kanonýři Kladno černí
Technology Florbal MB Blue
Kanonýři Kladno černí

říjen 2019

Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 9:00, SH TJ Kobylisy
Technology Florbal MB Blue
5.10.
sobota
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Technology Florbal MB Blue
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 9:50, SH Radotín
Florbalová akademie MB "M"
5:5
Technology Florbal MB Blue
Florbalová akademie MB "M"
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 10:40, SH TJ Kobylisy
OLYMP FLORBAL Poseidon
5.10.
sobota
Technology Florbal MB Blue
OLYMP FLORBAL Poseidon
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 13:10, SH Radotín
Technology Florbal MB Blue
14:5
FbC Barracudas Slaný
Technology Florbal MB Blue
FbC Barracudas Slaný
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 14:00, SH Radotín
FbC Red Dragons Hořovice
3:7
Technology Florbal MB Blue
FbC Red Dragons Hořovice
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 9:50, SH VŠE
TEXAS LONGHORNS DDM P6
4:1
Technology Florbal MB Blue
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 13:10, SH VŠE
Technology Florbal MB Blue
12:1
SK Florbal Benešov B
Technology Florbal MB Blue
SK Florbal Benešov B
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 14:50, SH VŠE
FC Bučis Team Black
2:7
Technology Florbal MB Blue
FC Bučis Team Black
Technology Florbal MB Blue

listopad 2019

Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 10:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Blue
3:0
FBC Kutná Hora - rudí
Technology Florbal MB Blue
FBC Kutná Hora - rudí
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 12:20, Nová MSH Mladá Boleslav
TJ Sokol Dobříš
5:5
Technology Florbal MB Blue
TJ Sokol Dobříš
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 14:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Blue
5:4
po nájezdech
OLYMP FLORBAL Poseidon
Technology Florbal MB Blue
OLYMP FLORBAL Poseidon
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 9:50, Přetlaková SH Kladno
FBK Animals Vosy Praha DDM P2
3:2
Technology Florbal MB Blue
FBK Animals Vosy Praha DDM P2
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 13:10, Přetlaková SH Kladno
Technology Florbal MB Blue
8:0
FBC Draci Říčany modří
Technology Florbal MB Blue
FBC Draci Říčany modří
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 14:00, Přetlaková SH Kladno
TEXAS LONGHORNS DDM P6
4:3
po nájezdech
Technology Florbal MB Blue
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Technology Florbal MB Blue

prosinec 2019

Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 9:50, SH ZŠ Nehvizdy
Florbal Neratovice
0:7
Technology Florbal MB Blue
Florbal Neratovice
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 13:10, SH ZŠ Nehvizdy
Technology Florbal MB Blue
3:5
Floorball Club FALCON blue
Technology Florbal MB Blue
Floorball Club FALCON blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 14:50, SH ZŠ Nehvizdy
FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1
5:6
Technology Florbal MB Blue
FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1
Technology Florbal MB Blue

leden 2020

Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Sobota 18. leden 2020, 10:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Blue
7:0
Kanonýři Kladno černí
Technology Florbal MB Blue
Kanonýři Kladno černí
Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Sobota 18. leden 2020, 12:20, Nová MSH Mladá Boleslav
TJ Sokol Dobříš
3:3
Technology Florbal MB Blue
TJ Sokol Dobříš
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Sobota 18. leden 2020, 14:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Blue
3:2
po nájezdech
FBC Draci Říčany modří
Technology Florbal MB Blue
FBC Draci Říčany modří

únor 2020

Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Neděle 16. únor 2020, 9:20, SH ZŠ Kunratice
FBK Davle
2:4
Technology Florbal MB Blue
FBK Davle
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Neděle 16. únor 2020, 12:40, SH ZŠ Kunratice
Technology Florbal MB Blue
8:2
FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1
Technology Florbal MB Blue
FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1
Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Neděle 16. únor 2020, 13:30, SH ZŠ Kunratice
ACEMA Sparta Praha Barr
6:2
Technology Florbal MB Blue
ACEMA Sparta Praha Barr
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Neděle 16. únor 2020, 14:20, SH ZŠ Kunratice
ACEMA Sparta Praha Barr
6:2
Technology Florbal MB Blue
ACEMA Sparta Praha Barr
Technology Florbal MB Blue

březen 2020

Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Neděle 8. březen 2020, 9:00, Unihoc Aréna Praha
ACEMA Sparta Praha Barr
7:5
Technology Florbal MB Blue
ACEMA Sparta Praha Barr
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Neděle 8. březen 2020, 12:20, Unihoc Aréna Praha
Technology Florbal MB Blue
4:7
XPS Network Tatran Střešovice
Technology Florbal MB Blue
XPS Network Tatran Střešovice
Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Neděle 8. březen 2020, 15:40, Unihoc Aréna Praha
Technology Florbal MB Blue
4:1
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Technology Florbal MB Blue
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Sobota 21. březen 2020, MSH Říčany
Floorball Club FALCON blue
21.3.
sobota
Technology Florbal MB Blue
Floorball Club FALCON blue
Technology Florbal MB Blue
Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Sobota 21. březen 2020, MSH Říčany
Technology Florbal MB Blue
21.3.
sobota
FBC Draci Říčany modří
Technology Florbal MB Blue
FBC Draci Říčany modří