září 2019

Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Sobota 28. září 2019, 9:00, Jedenáctka VS
Technology Florbal MB Black
1:4
ACEMA Sparta Praha RED
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Sobota 28. září 2019, 10:20, Jedenáctka VS
Florbal Jesenice
6:1
Technology Florbal MB Black
Florbal Jesenice
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Sobota 28. září 2019, 14:20, Jedenáctka VS
Technology Florbal MB Black
5:3
OLYMP FLORBAL Zeus
Technology Florbal MB Black
OLYMP FLORBAL Zeus

říjen 2019

Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Florbal Jesenice
1:10
Technology Florbal MB Black
Florbal Jesenice
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 11:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
8:4
Prague Tigers White
Technology Florbal MB Black
Prague Tigers White
Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
3:8
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV

listopad 2019

Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 11:00, SH Na Fialce Říčany
Technology Florbal MB Black
4:4
Kanonýři Kladno modří
Technology Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 12:20, SH Na Fialce Říčany
BLACK ANGELS 2007
7:4
Technology Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2007
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 14:20, SH Na Fialce Říčany
Florbal Jesenice
0:8
Technology Florbal MB Black
Florbal Jesenice
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 11:00, SH U Učiliště Čelákovice
Technology Florbal MB Black
6:3
Viking TJ Kobylisy
Technology Florbal MB Black
Viking TJ Kobylisy
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:20, SH U Učiliště Čelákovice
Orka Čelákovice
1:5
Technology Florbal MB Black
Orka Čelákovice
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 13:00, SH U Učiliště Čelákovice
DDM Horní Počernice ORKA
5:6
Technology Florbal MB Black
DDM Horní Počernice ORKA
Technology Florbal MB Black

prosinec 2019

Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 9:50, SH BIOS Kladno
Technology Florbal MB Black
5:3
Kanonýři Kladno modří
Technology Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 11:30, SH BIOS Kladno
Panthers Praha
4:3
Technology Florbal MB Black
Panthers Praha
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 14:00, SH BIOS Kladno
Florbalová akademie MB "A"
6:2
Technology Florbal MB Black
Florbalová akademie MB "A"
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 9:00, X3M Arena Barrandov
Technology Florbal MB Black
4:9
BLACK ANGELS 2007
Technology Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2007
Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 10:40, X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha RED
7:2
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 15:40, X3M Arena Barrandov
Technology Florbal MB Black
6:5
po nájezdech
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Technology Florbal MB Black
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení

leden 2020

Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Neděle 12. leden 2020, 9:00, SH Jižní Město
SK Alien Nation Černošice
4:4
Technology Florbal MB Black
SK Alien Nation Černošice
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Neděle 12. leden 2020, 12:20, SH Jižní Město
Technology Florbal MB Black
5:1
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Neděle 12. leden 2020, 14:00, SH Jižní Město
Technology Florbal MB Black
5:4
Panthers Praha
Technology Florbal MB Black
Panthers Praha
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Sobota 25. leden 2020, 8:45, SH ZŠ Kunratice
Technology Florbal MB Black
2:6
Start98 Praha-Kunratice Black
Technology Florbal MB Black
Start98 Praha-Kunratice Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Sobota 25. leden 2020, 10:25, SH ZŠ Kunratice
ACEMA Sparta Praha RED
6:1
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Sobota 25. leden 2020, 15:25, SH ZŠ Kunratice
Technology Florbal MB Black
1:3
Tatran Střešovice
Technology Florbal MB Black
Tatran Střešovice

únor 2020

Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Neděle 9. únor 2020, 11:30, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
3:6
ACEMA Sparta Praha BLUE
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Neděle 9. únor 2020, 13:10, Nová MSH Mladá Boleslav
Floorball Club FALCON black
3:9
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Neděle 9. únor 2020, 14:50, Nová MSH Mladá Boleslav
Start98 Praha-Kunratice Black
4:3
Technology Florbal MB Black
Start98 Praha-Kunratice Black
Technology Florbal MB Black

březen 2020

Liga mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
Sobota 14. březen 2020, 9:00, SH Na Fialce Říčany
Technology Florbal MB Black
14.3.
sobota
Kanonýři Kladno modří
Technology Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
Liga mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
Sobota 14. březen 2020, 10:40, SH Na Fialce Říčany
Tatran Střešovice
14.3.
sobota
Technology Florbal MB Black
Tatran Střešovice
Technology Florbal MB Black