září 2019

Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 9:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
18:4
OLYMP FLORBAL Poseidon
Technology Florbal MB Black
OLYMP FLORBAL Poseidon
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Florbalová akademie MB "A"
8:4
Technology Florbal MB Black
Florbalová akademie MB "A"
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 13:40, Nová MSH Mladá Boleslav
ACEMA Sparta Praha RED
6:8
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Technology Florbal MB Black

říjen 2019

Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 2. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
8:11
FBC Kutná Hora - Orlové
Technology Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Orlové
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 2. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 10:20, Nová MSH Mladá Boleslav
Wizards DDM Praha 10 gold
13:4
Technology Florbal MB Black
Wizards DDM Praha 10 gold
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 2. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 14:20, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
10:4
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 9:00, SH Kutná hora Klimeška
ACEMA Sparta Praha RED
6:5
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 11:40, SH Kutná hora Klimeška
Technology Florbal MB Black
1:16
Wizards DDM Praha 10 gold
Technology Florbal MB Black
Wizards DDM Praha 10 gold
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 14:20, SH Kutná hora Klimeška
Technology Florbal MB Black
5:7
FBC Kutná Hora - Orlové
Technology Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Orlové

listopad 2019

Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 4. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 11:00, TJ Ruzyně
Technology Florbal MB Black
7:9
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Technology Florbal MB Black
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 4. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 12:20, TJ Ruzyně
TJ Sokol Královské Vinohrady
3:7
Technology Florbal MB Black
TJ Sokol Královské Vinohrady
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 4. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 13:40, TJ Ruzyně
FBC Draci Říčany modří
2:13
Technology Florbal MB Black
FBC Draci Říčany modří
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 5. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 9:00, X3M Arena Barrandov
Technology Florbal MB Black
9:4
FBC Draci Čerčany
Technology Florbal MB Black
FBC Draci Čerčany
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 5. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 10:20, X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha WHITE
7:8
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha WHITE
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 5. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 13:00, X3M Arena Barrandov
Technology Florbal MB Black
6:5
po nájezdech
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black

prosinec 2019

Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
13:3
Technology Florbal MB Black
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 11:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
4:14
Wizards DDM Praha 10 gold
Technology Florbal MB Black
Wizards DDM Praha 10 gold
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 14:20, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
11:7
ACEMA Sparta Praha WHITE
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha WHITE

leden 2020

Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 7. kolo
Neděle 19. leden 2020, 10:20, ZŠ Stará Boleslav
Technology Florbal MB Black
5:11
FBC Kutná Hora - Orlové
Technology Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Orlové
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 7. kolo
Neděle 19. leden 2020, 11:40, ZŠ Stará Boleslav
TJ Sokol Královské Vinohrady
4:7
Technology Florbal MB Black
TJ Sokol Královské Vinohrady
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 7. kolo
Neděle 19. leden 2020, 13:40, ZŠ Stará Boleslav
Technology Florbal MB Black
4:14
ACEMA Sparta Praha WHITE
Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha WHITE

únor 2020

Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 8. kolo
Neděle 16. únor 2020, 9:40, Nová MSH Mladá Boleslav
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
8:7
Technology Florbal MB Black
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 8. kolo
Neděle 16. únor 2020, 12:20, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
4:2
Florbalová akademie MB "A"
Technology Florbal MB Black
Florbalová akademie MB "A"
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 8. kolo
Neděle 16. únor 2020, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Wizards DDM Praha 10 gold
17:3
Technology Florbal MB Black
Wizards DDM Praha 10 gold
Technology Florbal MB Black

březen 2020

Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 9. kolo
Neděle 8. březen 2020, 11:40, MSH Mladá Boleslav
TJ Sokol Královské Vinohrady
7:15
Technology Florbal MB Black
TJ Sokol Královské Vinohrady
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 9. kolo
Neděle 8. březen 2020, 13:00, MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
6:2
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 10. kolo
Sobota 21. březen 2020, SH Kutná hora Klimeška
Wizards DDM Praha 10 gold
21.3.
sobota
Technology Florbal MB Black
Wizards DDM Praha 10 gold
Technology Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 10. kolo
Sobota 21. březen 2020, SH Kutná hora Klimeška
Technology Florbal MB Black
21.3.
sobota
FBC Kutná Hora - Orlové
Technology Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Orlové