říjen 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 1. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 11:30, ZŠ Stará Boleslav
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3:10
Technology Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB Black
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 1. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 12:30, ZŠ Stará Boleslav
Floorball Club FALCON black
3:5
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black

listopad 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 2. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 9:00, ZŠ Jiráskova Benešov
Technology Florbal MB Black
8:5
SK Florbal Benešov I.
Technology Florbal MB Black
SK Florbal Benešov I.
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 2. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 10:00, ZŠ Jiráskova Benešov
BLACK ANGELS 2011
8:1
Technology Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Technology Florbal MB Black
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 2. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 12:30, ZŠ Jiráskova Benešov
Technology Florbal MB Black
5:6
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 9:30, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
19:2
FBC Kutná Hora - Orlíčci
Technology Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Orlíčci
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 10:30, Nová MSH Mladá Boleslav
BLACK ANGELS 2011
10:5
Technology Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Technology Florbal MB Black
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:30, Nová MSH Mladá Boleslav
Floorball Club FALCON black
3:8
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black

prosinec 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 4. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
12:3
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Technology Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 4. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 10:00, Nová MSH Mladá Boleslav
BLACK ANGELS 2011
5:2
Technology Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Technology Florbal MB Black
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 4. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 12:30, Nová MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB Black
5:7
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 5. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 9:30, ZŠ Jiráskova Benešov
Technology Florbal MB Black
5:4
SK Florbal Benešov I.
Technology Florbal MB Black
SK Florbal Benešov I.
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 5. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 12:30, ZŠ Jiráskova Benešov
Floorball Club FALCON black
4:8
Technology Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Technology Florbal MB Black

leden 2020

Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 6. kolo
Sobota 11. leden 2020, 9:30, SH Jižní Město
Technology Florbal MB Black
6:3
Wizards DDM Praha 10 orange
Technology Florbal MB Black
Wizards DDM Praha 10 orange
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 6. kolo
Sobota 11. leden 2020, 12:00, SH Jižní Město
BLACK ANGELS 2011
13:4
Technology Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Technology Florbal MB Black
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 7. kolo
Sobota 25. leden 2020, 11:30, BB ARENA Letňany - hřiště 3
OpenCamps Tatran Střešovice
25.1.
sobota
Technology Florbal MB Black
OpenCamps Tatran Střešovice
Technology Florbal MB Black