říjen 2021

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 1. kolo
Neděle 3. října 2021, 9:00, X3M Arena Barrandov
Floorball Club FALCON black
3:13
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 1. kolo
Neděle 3. října 2021, 10:20, X3M Arena Barrandov
BLACK ANGELS 2011
5:3
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 1. kolo
Neděle 3. října 2021, 12:20, X3M Arena Barrandov
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
9:5
ACEMA Sparta Praha WHITE
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha WHITE
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 1. kolo
Neděle 3. října 2021, 13:40, X3M Arena Barrandov
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
12:0
FBC Draci žlutí
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Draci žlutí
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
14:4
ACEMA Sparta Praha WHITE
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha WHITE
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Floorball Club FALCON black
3:5
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
4:5
BLACK ANGELS 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Florbalová akademie MB 2011
0:12
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Florbalová akademie MB 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black

listopad 2021

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 3. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 9:00, X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha WHITE
1:11
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha WHITE
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 3. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 10:20, X3M Arena Barrandov
BLACK ANGELS 2011
8:2
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 3. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 12:20, X3M Arena Barrandov
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
7:2
Floorball Club FALCON black
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 3. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 13:40, X3M Arena Barrandov
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
5:5
FBC Kutná Hora - Černí
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Černí
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 4. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 9:00, ZŠ Stará Boleslav
Floorball Club FALCON black
4:9
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Floorball Club FALCON black
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 4. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 10:20, ZŠ Stará Boleslav
BLACK ANGELS 2011
3:5
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 4. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 12:20, ZŠ Stará Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
3:7
ACEMA Sparta Praha WHITE
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha WHITE
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 4. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 13:40, ZŠ Stará Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
13:0
Florbalová akademie MB 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Florbalová akademie MB 2011

prosinec 2021

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 9:40, MSH Říčany
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
10:4
FBC Kutná Hora - Černí
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Černí
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 11:00, MSH Říčany
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
20:0
FBC Draci žlutí
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Draci žlutí
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 12:20, MSH Říčany
ACEMA Sparta Praha WHITE
3:5
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha WHITE
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 14:20, MSH Říčany
BUTCHIS
2:13
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BUTCHIS
Předvýběr.CZ Florbal MB Black

leden 2022

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 6. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 10:20, BB ARENA Letňany - hřiště 3
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
12:2
ACEMA Sparta Praha WHITE
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha WHITE
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 6. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 11:40, BB ARENA Letňany - hřiště 3
FBC Kutná Hora - Černí
3:5
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Černí
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 6. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 13:00, BB ARENA Letňany - hřiště 3
BLACK ANGELS 2011
6:3
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 6. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 14:20, BB ARENA Letňany - hřiště 3
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
15:6
BUTCHIS
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BUTCHIS
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 7. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 9:00, ZŠ Čerčany
FBC Draci žlutí
29.1.
sobota
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Draci žlutí
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 7. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 10:20, ZŠ Čerčany
BLACK ANGELS 2011
29.1.
sobota
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 7. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 12:20, ZŠ Čerčany
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
29.1.
sobota
FBC Kutná Hora - Černí
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Černí
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (tým Black), 7. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 13:40, ZŠ Čerčany
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
29.1.
sobota
Prague Tigers Orange
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Prague Tigers Orange