vs
Boleslav
Sparta - Boleslav 5:6, výhra po velkém náskoku v úvodu
29. ledna 2023

Lednový program zakončil superligový tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav cenným vítězstvím 6:5 ze hřiště týmu ACEMA Sparta Praha. Úřadující mistři v repríze loňského semifinále vedli už 6:1, nakonec zápas dovezli k výhře o gól a radují se z důležitých tří bodů v dostizích o co nejlepší umístění po základní části.
Celý článek ›
Poprvé doma proti Karlovým Varům a cesta na Spartu
23. ledna 2023

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav čekají dvě závěrečná utkání před únorovou reprezentační přestávkou. Ve čtvrtek 26. ledna historicky poprvé v nejvyšší soutěži přivítá na svém hřišti FB Hurrican Karlovy Vary a v neděli 29. ledna se vypraví do Prahy, kde vyzve Spartu. Oba zápasy začínají v 19.00 hodin.
Dominik Hanuš: z draftu až do superligové brány

V létě 2020 si přijel vyzkoušet florbal do Mladé Boleslavi na tehdy organizovaný Draft Made in Bolka pro talenty z blízkého i vzdálenějšího okolí. Sympatie se protnuly, následovalo stěhování z Náchoda a brzy dvacetiletý brankář Dominik Hanuš tak žije krásný florbalový příběh. Po sezonách v juniorské kategorii, kde byl oporou Bolky, se přesunul k dospělému týmu. Už napočítal několik vyhraných superligových zápasů, vychytanou nulu v pohárové soutěži i čerstvý bronz z Poháru mistrů.
Ostrava - Boleslav 2:3 v prodl., rozhodl Sládek
20. ledna 2023

Z prvního superligového utkání v novém kalendářním roce zapisuje Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav dva body. Na hřišti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava zvítězil 3:2 v prodloužení. Už v sobotu nastoupí mladoboleslavský tým doma proti pražskému Chodovu, začíná se v 19.00 hodin.
19. ledna 2023

Florbalová kariéra sice netrvá věčně, ale historie, vzpomínky a zážitky se smazat nedají. V novém seriálu vám připomeneme ty, kteří tuhle historii psali s námi - první díl patří Jakubu Korábovi, brankáři, který v Bolce odchytal v součtu devět sezon. Jak na boleslavské časy vzpomíná a čemu se dnes věnuje? To vše v novém videu.