Pohár mistrů 2011 

Mladá Boleslav měla velkou čest pořádat 4. - 8. října 2011 Pohár mistrů, tehdy poprvé v novém, atraktivnějším formátu. Champions Cup hostil mladoboleslavský zimní stadion, který se stal vhodným zázemím pro nejlepší mužské i ženské evropské kluby.

Účastníci

Muži, skupina A
SSV (Fin.) 
BILLY BOY Florbal MB (ČR)
SV Wiler-Ersigen (Švýc.)

Muži, skupina B
Storvreta (Švéd.) 
Tatran Střešovice (ČR)
Tunet IBK (Nor.)

Ženy, skupina A
Djurgärdens IF (Švéd.) 
Rubene (Lot.)
Herbadent SJM (ČR)

Ženy, skupina B
FbŠ Bohemians (ČR) 
SC Classic (Fin.)
Red Ants Rychenberg (Švýc.)

Výsledky

Muži, skupina A: SSV - BILLY BOY 6:3, Wiler-Ersigen - SSV 2:3, BILLY BOY - Wiler-Ersigen 2:8.

Muži, skupina B: Storvreta - Tatran Střešovice 4:6, Tunet - Storvreta 4:14, Tatran Střešovice - Tunet 8:6.

Ženy, skupina A: Djurgärdens - Rubene 14:1, Herbadent Praha - Djurgärdens 5:6, Rubene - Herbadent 1:7.

Ženy, skupina B: Bohemians - SC Classic 5:11, Rychenberg - Bohemians 9:1, SC Classic - Rychenberg 6:3.

Muži, play-off, semifinále: SSV - Storvreta 8:3, Tatran Střešovice - Wiler-Ersigen 6:5 v prodl. Finále:Tatran Střešovice - SSV 3:5.

Ženy, play-off, semifinále: Djurgärdens - Rychenberg 8:2, SC Classic - Herbadent Praha 5:3. Finále: SC Classic - Djurgärdens 5:9.

All-stars týmy

Muži: David Rytych (SSV) - Tero Tiitu (SSV), Milan Garčar (Tatran Střešovice) - Juho Järvinen (SSV), Mika Kohonen (Storvreta), Marek Vavra (Tatran Střešovice).

Ženy: Daniela Kreisingerová (SC Classic) - Malin Eriksson (Djurgärdens), Moa Tschöp (Djurgärdens) - Malin Andreason (Djurgärdens) – Eliisa Alanko (SC Classic) – Emelie Lindström (IF Djurgärdens).

Pohár mistrů 2015

Po premiérovém Poháru mistrů v roce 2011 se elitní klubová florbalová akce vrátila do Mladé Boleslavi o čtyři roky později, konkrétně v termínu 2. - 4. října 2015. Champions Cup znovu hostil mladoboleslavský zimní stadion. 

Účastníci

Muži
IBF Falun (Švéd.)
SPV Seinäjoki (Fin.)
SV Wiler-Ersigen (Švýc.)
Tatran Střešovice (ČR)
Technology Florbal Mladá Boleslav (ČR)
Slevik IBK (Nor.)

Ženy
KAIS Mora (Švéd.)
SC Classic (Fin.)
Piranha Chur (Švýc.)
Florbal Chodov (ČR)
Herbadent Praha 11 SJM (ČR)
Sveiva IB (Nor.)

Výsledky

Muži, čtvrtfinále: SV Wiler-Ersigen - Technology Florbal Mladá Boleslav 6:2, Tatran Střešovice - Slevik IBK 6:1. Semifinále: SPV Seinäjoki - SV Wiler-Ersigen 6:7 po nájezdech, IBF Falun - Tatran Střešovice 11:2. Zápas o 5. místo: Technology Florbal Mladá Boleslav - Slevik IBK 2:1 v prodl. Finále: SV Wiler-Ersigen - IBF Falun 2:3.

Ženy, čtvrtfinále: Florbal Chodov - Sveiva IB 9:3, Piranha Chur - Herbadent Praha 11 SJM 8:2. Semifinále: KAIS Mora - Piranha Chur 10:5, SC Classic - Florbal Chodov 4:3. Zápas o 5. místo: Sveiva IB - Herbadent Praha 11 SJM 3:6. Finále: KAIS Mora - SC Classic 13:6.

All-stars týmy

Muži: Nicolas Wolf (SV Wiler-Ersigen) - Tatu Väänänen (SV Wiler-Ersigen), Emil Johansson (IBF Falun) - Simon Palmén (IBF Falun), Alexander Galante-Carlström (IBF Falun), Rasmus Enström (IBF Falun).

Ženy: Amanda Hill (KAIS Mora) - Moa Tschöp (KAIS Mora), Flurina Marti (Piranha Chur) - Anna Wijk (KAIS Mora), Malin Andréason (KAIS Mora), Eliisa Alanko (Classic).

Pohár mistrů 2019

Potřetí se mladoboleslavský tým účastníl Poháru mistrů v roce 2019, poprvé však v zahraničí a coby úřadující český mistr. Ve švédském Gävle se sešli šampioni mužských i ženských klubových soutěží ze Švédska, Finska, Švýcarska a Česka. Hrálo se 3. a 4. ledna.

Účastníci

Muži
Storvreta IBK (Švéd.)
Classic (Fin.)
Floorball Köniz (Švýc.)
Technology Florbal Mladá Boleslav

Ženy
IKSU (Švéd.)
SB-Pro Nurmijärvi (Fin.)
Piranha Chur (Švýc.)
1. SC TEMPISH Vítkovice

Výsledky

Muži, semifinále: Classic - Floorball Köniz 7:1, Storvreta IBK - Technology Florbal Mladá Boleslav 10:5. Zápas o 3. místo: Technology Florbal Mladá Boleslav - Floorball Köniz 2:9. Finále: Storvreta IBK - Classic 3:10. 

Ženy, semifinále: SB-Pro - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5 v prodl., IKSU - Piranha Chur 11:5. Zápas o 3. místo: SB-Pro - Piranha Chur 5:3. Finále: 1. SC TEMPISH Vítkovice - IKSU 3:8.