Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav dala Kladnu 11 gólů a má klubový rekord!

18. února 2017, Redakce

Mladá Boleslav se raduje z nového klubového rekordu. Po sobotní domácí výhře 11:2 nad Kanonýry Kladno má v tabulce Tipsport Superligy už 57 bodů, což se jí nikdy v minulosti nepovedlo. Ve zbývajících dvou kolech základní části bude tým Technology útočit na absolutní rekord českého florbalu, maximum drží Chodov s loňskými 60 body. Boleslav jich po závěrečných utkáních může mít až 63!

Boleslav dala Kladnu 11 gólů a má klubový rekord!
20.kolo, sobota 18. února 2017
11:2
(5:0, 5:1, 1:1)
 

Technology Florbal MB

Rytych - Křenek, Krzyžanek, Jelínek, Gwuźdź, Kološ, Zakonov - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Pluhař, Gruber - J. Bouška, Novotný, Tad. Chroust.

Kanonýři Kladno

Cmíral (11. Pech) - Slivka, Mandler, Linhart, Řehoř, Richtr, Schuller, Štechmüller, Vaculčiak, Richtr, Blažek, Soukup, Nushart, Bednář, Cvrček, Louvar.
 
Branky a nahrávky: 3. J. Bouška (Novotný), 11. Gwuźdź (Jelínek), 11. Tad. Chroust (Novotný), 17. Natov (Curney), 18. Gruber (Jelínek), 24. Krajcigr (Curney), 34. Křenek (Curney), 36. J. Bouška (Tad. Chroust), 39. Curney (Krzyžanek), 39. Pluhař (Jakub Gruber), 53. Krajcigr (Natov) - 32. Štechmüller (Řehoř), 55. Vaculčiak (Nushart). Rozhodčí: D. Bezucha, M. Bezucha. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 457.

Reportáž

Už v předchozím kole Mladá Boleslav stvrdila prvenství v základní části, ale to z jejích ambic ve zbývajících zápasech před play-off nic neubralo. 

Proti Kladnu, nováčkovi ligy, který se krčí na posledním místě tabulky, si Boleslav s radostí zastřílela. 

Kanonýři nedostáli svému jménu, převážně jen čekali v obranném bloku na vlastní polovině a s tím si domácí hravě poradili. Už v 11. minutě střídal kladenský brankář Cmíral, vyhnaly ho trefy Jiřího Boušky, Gwuźdźe a Tadeáše Chrosta. 

I jeho mladý nástupce Dominik Pech, který v Kladně hostuje právě z Mladé Boleslavi, to měl těžké. Čelil soustavné palbě a byť průběžně předváděl solidní zákroky, skóre narůstalo. 

Ještě do konce první třetiny to bylo 5:0, na konci druhé dokonce 10:1. Až v poslední dvacetiminutovce - navzdory pokračující herní převaze - domácí střelecky polevili. 

Mladá Boleslav zvítězila 11:2 a v tabulce už má 57 bodů, což je její klubové maximum.

Příští neděli 26. února proti Liberci (začátek v Městské sportovní hale v 17 hodin) tým trenéra Pazdery může vyrovnat absolutní rekord Chodova, který v minulé sezoně dosáhl na 60 bodů. Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek