Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav dala Vítkovicím 13 gólů! Má 18. výhru v řadě

23. ledna 2017, Redakce

Unikátní série pokračuje, Technology Florbal Mladá Boleslav slaví v součtu ligy a poháru 18. vítězství za sebou. Šest dní po finálovém pohárovém triumfu 3:1 nad Vítkovicemi boleslavský tým porazil stejného soka i v Tipsport Superlize. Po drtivé výhře 13:4 Boleslav vede soutěž stále o devět bodů.

Boleslav dala Vítkovicím 13 gólů! Má 18. výhru v řadě
17.kolo, pondělí 23. ledna 2017
4:13
(2:1, 1:4, 1:8)
 

1. SC Tempish Vítkovice

Gurkovský (53. Fučík) - Jastřemský, Švajný, Nehera, Komačka, Mertha, Jankulár - Šebesta, Matejčík, Besta - Hájek, Pešat, Gál - Delong, Bräuer, Firda.

Technology Florbal MB

Rytych - Křenek, Krzyžanek, Zakonov, Jelínek, Kološ, Novák - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Pluhař, Gruber - Bína, Novotný, Tad. Chroust.
 
Branky a nahrávky: 1. Delong (Firda), 19. Hájek, 29. Hájek, 47. Pešat (Hájek) - 17. Gruber (Jelínek), 23. Bína (Novotný), 30. Tad. Chroust (Novotný), 32. Gruber (Pluhař), 40. Novotný (Bína), 43. Krajcigr (Natov), 48. Tom. Chroust, 48. Novotný (Kološ), 49. Jelínek (Krajcigr), 51. Tad. Chroust (Novotný), 53. Bína (Novotný), 54. Bína (Novotný), 58. Kološ (Bína). Rozhodčí: Vašíček, Kačer. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 192.

Reportáž

Ve Vítkovicích před Mladou Boleslaví čnila další možnost přiblížit se prvneství v základní části. Taky chtěla ukázat, že nepoleví z koncentrace ani po pohárovém vítězství. A v neposlední řadě toužila znovu po šesti dnech porazit Vítkovice, svého rivala a nedávného soupeře z bitvy o první trofej sezony.

To vše se povedlo, přestože Boleslav v první polovině zápasu třikrát prohrávala. Delong a dvakrát Hájek vystřelili Vítkovicím vedení, ale hosté v poloprázdné hale vždycky odpověděli. Nejprve Gruber, který sám zakončil brejk 2 na 1. Pak Bína, jenž se vytočil před bránu a poslal míček kamsi pod horní tyč. A před 30. minutou přesnou ranou do růžku Tadeáš Chroust srovnal na 3:3.

Poté si už Boleslav vybudovala rozhodující náskok: Pluhař křížem skvěle vyzval Grubera ke druhému gólu. Novotný bekhendem proměnil šikovnou nahrávku Bíny zpoza brány. A na začátku třetí třetiny pohotově dorážel Krajcigr.

Boleslav vedla 6:3 a zdaleka ji nerozhodil ani korigující gól vítkovického Pešata, protože vzápětí se šťastně prosadil Tomáš Chroust a brzy po něm dorážející Novotný, který měl podíl na čtvrtém z osmi hostujících gólů.

Demolování soupeře pokračovalo až do stavu 13:4. Zářil Novotný, který dokončil zápas s obdivuhodnou bilancí 2+5. Pětibodový televizní večer prožil Jakub Bína, jenž zároveň završil svůj první superligový hattrick kariéry.

Boleslav potvrdila superligovou dominanci a k prvenství v základní části jí stačí vyhrát dva zápasy z posledních pěti.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek