Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav jde do osmifinále z prvního místa a těší se na Falun

12. srpna 2016, Redakce

Mladá Boleslav prošla základní skupinou v elitní kategorii Czech Open 2016 bez ztráty bodu. V pátek ráno porazila Chodov 2:1 a těší se na atraktivní osmifinálovou skupinu s jedním z nejlepších týmů světa Falunem (15.00, Podvinný Mlýn) a Tatranem Střešovice (18.00, Podvinný Mlýn). Navíc si s sebou nese tři body za vítězství nad Chodovem.

Boleslav jde do osmifinále z prvního místa a těší se na Falun
pátek 12. srpna 2016
2:1
(0:1, 2:0)
 

Technology Florbal MB

Bauer - Jelínek, Novák, Křenek, Krzyžanek, Kološ, Zakonov (Gwuźdź) - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Pluhař, Gruber - J. Bouška, Novotný, Tad. Chroust.

FAT PIPE Florbal Chodov

Barák – Běloch, Bouša, Hušek, Jelínek, Jirásek, Kotlas, Pražan, Procházka, Sýkora, Dóža, Fiala, Chmelíček, Kašovský, Koutný, Maxa, Plíhal, Pražák, Strachota, Tyl, M. Vávra, T. Vávra, Vošta.
 
Branky a nahrávky: 30. J. Bouška, 32. Kološ - 19. Koutný. Rozhodčí: . Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 207.

Reportáž

Ranní termín závěrečného zápasu v základní skupině s Chodovem (začátek v 8.40 hodin) přednastavil boleslavský budíček už na šestou a následný harmonogram pak zněl: 6.30 snídaně, 7.15 odjezd z Hotelu Olympik, 7.45 začátek společného programu ve vinohradské hale.

Motivace Mladé Boleslavi i Chodova, obou už jistých postupujících do osmifinálové skupiny AE, byla jasná. Body z tohoto zápasu se totiž přenášejí dál, což může usnadnit cestu do čtvrtfinále.

A urvala je pro sebe Boleslav, i když musela duel otáčet. Chodov dostal do vedení před koncem poločasu Koutný, který se protáhl před bránu a volný míček ze vzduchu doklepnul zblízka do sítě. 

Hru však převážně tvořila Boleslav, dobývala chodovskou obranu s velmi spolehlivým Barákem a nakonec se trpělivě propracovala k obrátce. Ve 30. minutě Bauer rychle rozehrál přes celé hřiště na Boušku, ten se krkolomně vyhnul gólmanovi a s přispěním dobíhajícího Kotlase dostal míček do brány.

V čase 32:00 pak rozhodl Kološ o boleslavském vítězství 2:1 - zpoza brány naznačil přihrávku, ale místo toho vyběhl a pod tělem Baráka skóroval.

Chodov v závěru zkoušel hru v šesti bez brankáře, ale vyrovnat už nedokázal.

Mladá Boleslav si do osmifinálové skupiny (s Chodovem, Falunem a Tatranem Střešovice) nese tři body z ranního zápasu a znovu nastoupí v 15.00 a v 18.00 v Areně Sparty na Podvinném Mlýně. Nejprve proti Falunu, pak proti Tatranu. Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek