Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav je v semifinále! Curney a Krajcigr mají hattrick

14. prosince 2016, Redakce

Cesta Mladé Boleslavi Pohárem České pojišťovny vede mezi čtyři nejlepší. Tým Technology v domácím čtvrtfinále porazil Sokol Pardubice 10:7, Jiří Curney a Radek Krajcigr nastříleli hattrick. Semifinále se bude hrát v prvním lednovém týdnu, domácím boleslavským soupeřem bude Brno.

Boleslav je v semifinále! Curney a Krajcigr mají hattrick
středa 14. prosince 2016
10:7
(2:1, 4:4, 4:2)
 

Technology Florbal MB

Rytych (26. Bauer) - Křenek, Krzyžanek, Novák - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Pluhař, Gruber - P. Bouška (30. Bína), Fojta, Tad. Chroust.

Sokol Pardubice

Musil - Kunt, Petr, Janeček, Brychta, Zozulák, Mědílek, Kourek, Teichman, Dlesk, Škeřík, Gregor, O. Pakosta, Bartoš, P. Pakosta, Savický, Štěrba, Ďopan, Krigovský.
 
Branky a nahrávky: 10. Krajcigr (Natov), 20. Natov (Křenek), 22. Tom. Chroust (Pluhař), 23. Curney (Jan Natov), 31. Curney, 36. Krajcigr (Krzyžanek), 41. Gruber, 49. Curney, 50. Fojta (Jakub Bína), 55. Krajcigr (Curney) - 2. Kourek, 21. Teichman (Gregor), 23. Savický (Janeček), 26. Ďopan (Teichman), 38. Zozulák, 56. Štěrba (Mědílek), 58. Zozulák (Gregor). Rozhodčí: M. Bezucha, D. Bezucha. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 155.

Reportáž

Tři týdny byli boleslavští fanoušci odloučení od svého týmu, začátek prosince totiž patřil reprezentaci a mistrovství světa. 

I se dvěma účastníky šampionátu v Rize - Petrem Kološem a Jiřím Curneym - šla Boleslav do pohárového čtvrtfinále proti Pardubicím. Jan Jelínek kvůli drobným zdravotním problémům chyběl. 

O pohárovou přestřelku se nejvýrazněji přičinil první boleslavský útok - právě navrátilec z Rigy Curney a jeho pobočník z pravého křídla Krajcigr nastříleli hattrick. Jednou se prosadil také Natov.

Pardubice se dlouhou dobu držely v kontaktu, a tak se ukázala jako rozhodující boleslavská pasáž ve třetí třetině, kterou otevřel dravým gólovým únikem Gruber a po pohledné akci se prosadil též Fojta. 

Boleslav odskočila na 10:5, a byť v závěru ještě dvakrát inkasovala, už se nemusela bát o postup do semifinále. V něm nastoupí ve čtvrtek 5. ledna od 19.30 hodin v domácí Městské sportovní hale proti Bulldogs Brno. 

Už tento pátek ale Boleslav hraje znovu proti Pardubicím, tentokrát na jejich hřišti a v rámci Tipsport Superligy. V Boleslavi se liga hraje v neděli 18. prosince od 17 hodin proti Otrokovicím.Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek