Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Demolice! Boleslav ve druhém čtvrtfinále nastřílela 14 gólů

12. března 2017, Redakce

Naprostá dominance Technology Florbal Mladá Boleslav ve druhém čtvrtfinálovém zápase! Po sobotní výhře 7:3 přidali Muži v černém o den později vysoké vítězství 14:3. Boleslav vede v sérii 2:0 a příští víkend v Ostravě může dokončit cestu do semifinále.

Demolice! Boleslav ve druhém čtvrtfinále nastřílela 14 gólů
neděle 12. března 2017
14:3
(5:0, 4:2, 5:1)
 

Technology Florbal MB

Rytych - Krzyžanek, Jelínek, Kološ, Gwuźdź, Novák, Rožnovják - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Pluhař, Gruber - J. Bouška, Novotný, Tad. Chroust.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Klobučník (18. Laja) - Kubíček, Chvastek, Heczko, Malajka, Kuczera, Trulík, Hromádka, Lipový, Klimscha, Šebesta, Hrabal, Eichner, Šimíček, Klečka, Sládek, Kezua, Smeták, Zbořil.
 
Branky a nahrávky: 4. Tad. Chroust (J. Bouška), 11. Pluhař (Kološ), 12. Tad. Chroust (Novotný), 18. Krajcigr (Curney), 18. Gwuźdź (Jelínek), 22. Pluhař (Kološ), 24. Natov (Kološ), 28. J. Bouška (Novotný), 30. Tad. Chroust (Kološ), 43. J. Bouška (Novotný), 46. Natov (Curney), 46. Tom. Chroust (Pluhař), 56. Kološ, 59. Curney (Kološ) - 28. Eichner (Trulík), 34. Trulík (Klimscha)., 53. Trulík (Zbořil) Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 410.

Reportáž

Výrazně odlišný průběh mělo nedělní pokračování čtvrtfinálové série. Zatímco v sobotu Ostrava déle než polovinu zápasu vedla, na druhý pokus se do hry prakticky vůbec nedostala. 

Brankář Klobučník, jenž dostal přednost před v sobotu chytajícím Lajou, za prvních osmnáct minut čelil 14 střelám. A protože z nich dostal pět gólů, brzy smutně odešel na střídačku. Byl to jeho konec v zápase. 

Tadeáš Chroust i Pluhař brzy navázali na dvougólové sobotní výkony, oba zopakovali stejný počin hned zkraje zápasu. Svou úspěšnou sérii prodloužil též Krajcigr skórující v osmém utkání v řadě. Krásné sólo se povedlo Gwuźdźovi, čímž se dostáváme už na skóre 6:0.

Boleslav přitápěla i v době, kdy už zase byl v ostravské bráně Laja. Až když stav narostl před polovinou zápasu na 8:0, poprvé se prosadil i hostující Eichner. 

Domácí Muži v černém měli chuť střílet gól za gólem - brzy splnili fanouškům přání o desítce. Ta padla na začátku třetí třetiny díky Jiřímu Bouškovi. Na něj ještě dokázali navázat Natov, Tomáš Chroust, Kološ i Curney - finální skóre zní 14:3. 

Mladoboleslavští florbalisté vedou v sérii 2:0, v sobotu a v neděli je čekají venkovní zápasy v Ostravě (vždy od 17 hodin).  Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek