Technology florbal Mladá Boleslav

Druhý zápas juniorům nevyšel, podlehli Spartě 3:5

25. září 2014, Redakce

Ve druhém zápase G2 ligy juniorů nestačili Boleslavští na silný tým Sparty, které podlehli Spartě 3:5. „První dva zápasy nám ukázaly, že máme na čem pracovat. Dělali jsme spoustu individuálních chyb, ale víme, z čeho pramenily a zaměříme se na jejich odstranění,“ řekl trenér Petr Pánek.

Druhý zápas juniorům nevyšel, podlehli Spartě 3:5

2.kolo, neděle 21. září 2014
3:5
(1:1, 1:2, 1:2)
 

Technology Florbal MB

ACEMA Sparta Praha

 
Branky a nahrávky: 16. Bína (Hofman), 33. Pešek (Rozkovec), 55. Pešek – 13. Kabele (Šteker), 39. Zeman (Jeníček), 39. Špalek (Jaroš), 45. Pruner (Čáp), 45. Totzauer (Kabele).

Reportáž

Méně spokojený byl s nedělním dopoledním utkáním proti Spartě. „Po Bohemce jsem klukům řekl jednu důležitou věc: že pokud nepotvrdíme sobotní body, budou zbytečné. Bohužel jsme vstoupili do zápasu se Spartou podobně jako v sobotu. Ve druhé třetině jsme se probrali a odehráli ji dobře, ale bohužel jsme neproměňovali šance a v posledních dvou minutách jsme dostali dva góly, což nás posadilo na zadek. V domnění, že se změní obraz hry, jsme ve třetí třetině stáhli hru na dvě lajny, ale bohužel hráči kupili chyby, po kterých jsme dostávali góly. V závěrečném náporu už se nám vyrovnat nepodařilo,“ dodal Pánek.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek