Technology florbal Mladá Boleslav

Finský mistr trestal každou chybu

3. září 2017, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav bude opouštět Švédsko jako semifinalista Umea Scandic Cupu. V náročné konfrontaci s SC Classic český tým zaostával v produktivitě, finský mistr poslední sezony trestal takřka každou chybu a zvítězil 9:4.

Finský mistr trestal každou chybu
neděle 3. září 2017
9:4
(3:1, 2:1, 4:2)
 

SC Classic

Järviö - Akola, Koskinen, Salin, Heikkilä, Sikkinen, Helin, Piha, Lamminen, Pylsy, Lehtinen, Vänttinen, Pulkkinen, Savonen, Salminen, Leikkanen, Eronen, Salo, Jääskeläinen, Rantala.

Technology Florbal MB

Bauer - Krzyžanek, Zakonov, Kološ, Jelínek, Křenek, Novák - Bína, Novotný, Natov - Krajcigr, Curney, Gruber - Tom. Chroust, Pluhař, Rožnovják.
 
Branky a nahrávky: 7. Johansson (Piha), 11. Eronen (Vänttinen), 14. Pylsy (Vänttinen), 31. Koskinen (Johansson), 31. Vänttinen (Eronen), 45. Sikkinen (Pullkinen), 49. Eronen (Vänttinen), 54. Lehtinen (Rantala) - 10. Krajcigr (Curney), 24. Krajcigr (Curney), 38. Kološ, 54. Krajcigr (Novák). Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1.

Reportáž

Boleslav se díky dvěma zasáhům Krajcigra držela nadostřel o gól za soupeřem polovinu zápasu. Poté Koskinen proměnil přesilovku v trefu na 4:2 a za 27 vteřin přidal pátou branku finských mistrů Vänttinen.

Classic hráli další dvě přesilovky a v té druhé byl Kološ natolik aktivní, že sehrál zásadní roli u vlastního gólu finského týmu.

Na vlastence bylo srovnáno ve 45. minutě, když Křenek při bránění u tyčky nešťastně srazil míček do Bauerovy brány.

I za stavu 3:6 byla Boleslav aktivní a rvala se o naději, v závěru zkoušela i hru v šesti bez brankáře, ale nakonec to nestačilo na lepší výsledek než 4:9. 

V pondělí ráno Boleslav vyrazí na cestu zpět do Česka, teď se už se tým bude v domácím prostředí chystat na úvodní zápas Tipsport Superligy proti FbŠ Bohemians, který se bude hrát ve čtvrtek 14. září od 10 hodin a bude věnován především školákům. Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek