Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Hit kola patřil jasně Mladé Boleslavi! Brnu dala devět gólů

17. listopadu 2015, Redakce

Šlágr 10. kola Tipsport Superligy jasně ovládl tým Technology Florbal Mladá Boleslav. V Městské sportovní hale porazil do té doby vedoucí itelligence Bulldogs Brno jednoznačně 9:4. Domácí rozhodli čtyřmi přesilovkovými góly ve druhé třetině a pohlídali si hektickou závěrečnou dvacetiminutovku.

Hit kola patřil jasně Mladé Boleslavi! Brnu dala devět gólů

10.kolo, úterý 17. listopadu 2015
9:4
(2:1, 4:0, 3:3)
 

Technology Florbal MB

Rytych - Krzyžanek, Jelínek, Kološ, Kadlec, Křenek, Novák - Tom. Chroust, Curney, Tad. Chroust - Bouška, Novotný, Natov - Salát, Pluhař, Gwuźdź.

itelligence Bulldogs Brno

Kejík - Jakůbek, Bauer, Žižka, Hauser, Kadlec, Jeski - Ondráček, Koutný, Krajcigr - Coufal, Juhaňák, Mendrek - Brom, Fuchs, Jalový.
 
Branky a nahrávky: 6. Natov (Bouška), 19. Curney (Jelínek), 23. Pluhař (Křenek), 34. Jelínek (Curney), 35. Curney (Natov), 37. Tad. Chroust (Natov), 51. Pluhař (Salát), 56. Tom. Chroust, 60. Tom. Chroust (Curney) - 7. Jalový (Jeski), 47. Krajcigr (Coufal), 55. Jakůbek (Juhaňák), 57. Krajcigr (Jakůbek). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 5:3, navíc Bauer (Brno) 5 minut. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 404.

Reportáž

Boleslavský trenér Jan Pazdera vycházel z vítězné sestavy z nedělního utkání ve Vítkovicích (6:5 po nájezdech), od první minuty už naskočil také obránce Novák, který měl v posledních dnech drobné zdravotní problémy.

Proti buldočí osobce Boleslav nastoupila nebojácně, snažila se hrát rychlý florbal v tempu a po jedné takové akci v šesté minutě šla do vedení. Bouška křižně nahrál volnému Natovovi, který propálil Kejíka a odstartoval úspěšné odpoledne.

Za necelou minutu sice vyrovnal Jalový, ale to bylo od Brna na dlouho dobu vše. Pak hosté totiž v 16. minutě neproměnili přesilovku a následně - při trestu Ondráčka - sami pykali. Curney si trpělivě počkal na střeleckou pozici a vrátil vedení na boleslavskou stranu.

Náskok 2:1 domácí ve druhé třetině výrazně vylepšili. Nejdřív se ve 23. minutě Pluhař protáhl mezi dvěma protihráči a ranou do protipohybu překonal brněnského brankáře.

Pak Boleslav podruhé obětavě zvládla oslabení a těsně po návratu Křenka si vybojovala dvouminutovou přesilovku 5 na 3. Tu ještě neproměnila, ale krátce poté v 34. minutě brněnský Bauer mířil na trestnou lavici znovu - a tentokrát dokonce na pět minut.

Dlouhou početní výhodu Boleslav využila hned třikrát, náskok 6:1 postupně vybudovali Jelínek, Curney a Tadeáš Chroust.

Brno razantně reagovalo a od třetí třetiny se pustilo do hry bez brankáře. Ve 46. minutě navíc znásobilo svou výhodu díky boleslavskému trestu za špatné střídání a v přesilovce snížil Krajcigr na 2:6.

Snaha se sice cení, ale v případě Brna k bodům nevedla. Na začátku 52. minuty Pluhař utekl a z úhlu trefou do prázdné brány zvýšil na 7:2.

Domácím se na chvíli přitížilo při souběžných trestech Kadlece a Boušky za sekání, ale dvě minuty v šesti proti třem a čtyřem proměnilo Brno v jediný gól Jakůbka a navíc s návratem Boušky z trestné lavice Tomáš Chroust přes celé hřiště trefil prázdnou bránu - 8:3.

Hosté se dál nevzdávali, tři a půl minuty před koncem na 4:8 snížil nejlepší brněnský střelec Krajcigr, ale závěr si domácí pohlídali a Tomáš Chroust po krásné souhře do prázdné brány uzavřel skóre na 9:4.Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek