Technology florbal Mladá Boleslav

Kritický stav. Mladá Boleslav ztrácí v semifinále 2:3

6. dubna 2016, Redakce

Florbalisté Mladé Boleslavi poprvé v sezoně prohráli třikrát v řadě a stojí nad propastí. V semifinálové sérii ztrácejí s Vítkovicemi 2:3 na zápasy. Ten pátý v domácím prostředí prohráli 3:6. Vítkovice rozhodly ve třetí třetině, kterou ovládly 3:0, z toho dvěma góly do prázdné branky.

Kritický stav. Mladá Boleslav ztrácí v semifinále 2:3

středa 6. dubna 2016
3:6
(2:1, 1:2, 0:3)
 

Technology Florbal MB

Rytych - Křenek, Jelínek, Kološ, Novák, Kadlec, Krzyžanek - Tom. Chroust, Curney, Natov - J. Bouška, Fojta, Pluhař - Salát, Novotný, P. Bouška.

1. SC Tempish Vítkovice

Souček - Jankulár, Mertha, Ivan, Jan Šebesta, Řezanina, Nehera, Vilím, Rýpar, Gál, Švajný, Hájek, Pešat, Bräuer, Hubálek, Matejčík, Jastřembský, Delong, Matúš.
 
Branky a nahrávky: 8. Tom. Chroust (Curney), 14. Curney (Jelínek), 29. Gwuźdź (Novotný) - 14. Bräuer (Pešat), 31. Rýpar (Hubálek), 37. Pešat (Bräuer), 45. Matejčík (Jankulár), 59. Matejčík (Rýpar), 60. Bräuer (Hubálek). Rozhodčí: Furmánek, Šolc. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 455.

Reportáž

Po dvou prohrách ve Vítkovicích boleslavský trenér Pazdera udělal změny ve druhé a třetí formaci, pohromadě zůstala jen úvodní pětice. A právě ta se jako první prosadila - Curney v osmé minutě vlétl do středu do volného prostoru, pak posunul míček na Tomáše Chrousta a ten pod tělem prostřelil brankáře Součka.

Oba týmy nastoupily do ohromně důležitého zápasu zodpovědně, přesto hrály atraktivně, takže 455 diváků v Městské sportovní hale muselo být spokojených.

Stejně jako v předchozích boleslavských domácích duelech se opakovala těsná přetahovaná - Vítkovice se poprvé dokázaly dotáhnout na začátku 14. minuty. Po ztrátě domácích na vlastní polovině Bräuer ze středu propálil Rytycha.

Stav 1:1 platil jen 48 vteřin: Curney vypálil z pravého křídla a jeden z vítkovických hráčů tečoval míček nad nohu Součka.

Před polovinou zápasu Novotný ukázal přehled i dobré načasovaní, podržel míček, přihrál osamocenému Gwuźdźovi a ten ze střední vzdálenosti zvýšil na 3:1.

Jenže za dvě minuty Rýpar překvapil Rytycha z poloviny hřiště a začaly horší chvíle. Pešat ještě do druhé přestávky vyrovnal na 3:3 a ve 45. minutě dokonal vítkovický obrat na 4:3 přesnou trefou kapitán Matejčík.

Domácí bojovali - v sestavě i s lídrem obrany Jelínkem, s nímž to v závěru druhé třetiny po nešťastném podklouznutí nevypadalo vůbec dobře.

Ovšem střelecké pozice, natož vyložené šance nepřicházely, dokonce ani při hře v šesti bez brankáře. Do prázdné brány se navíc trefili Matejčík s Bräuerem a potvrdili výhru hostů 6:3.

Vítkovice vedou v sérii 3:2 a Mladá Boleslav na jejich hřišti bude v pátek odvracet vyřazení.Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek