Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Mladá Boleslav vyhrála základní část Tipsport Superligy

11. února 2017, Redakce

Druhý splněný cíl Technology Florbal Mladá Boleslav v sezoně 2016/2017! Po triumfu v Poháru České pojišťovny boleslavský tým ovládl základní část Tipsport Superligy. Po sobotním, domácím vítězství 9:4 nad Brnem má Boleslav 54 bodů a v závěrečných třech kolech už nemůže být předstižena. Klub půjde do boje o titul v play-off z nejlepší výchozí pozice.

Mladá Boleslav vyhrála základní část Tipsport Superligy
19.kolo, sobota 11. února 2017
9:4
(2:1, 2:2, 5:1)
 

Technology Florbal MB

Bauer - Křenek, Krzyžanek, Jelínek, Gwuźdź, Kološ, Zakonov - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Fojta (41. Pluhař), Gruber - J. Bouška, Novotný, P. Bouška - Tad. Chroust.

itelligence Bulldogs Brno

Kuhn - Tichý, Kadlec, Jalový, Coufal, Juhaňák, Hrubý, Koutný, Alkki, Ondráček, Mendrek, Sládeček, Bauer, Kladivo, Křiva, Žižka.
 
Branky a nahrávky: 7. Jelínek (Curney), 17. Krajcigr (Curney), 29. Fojta (Gwuźdź), 36. Krajcigr (Krzyžanek), 41. Curney (Krajcigr), 41. Tom. Chroust (Gruber), 47. Gruber (Pluhař), 55. Krajcigr, 60. Krajcigr (Curney) - 20. Koutný (Bauer), 28. Mendrek (Bauer), 31. Křiva, 60. Mendrek (Juhaňák). Rozhodčí: Hohler, Koch (oba Švýcarsko). Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 585.

Reportáž

Mladé Boleslavi se povedl stejný milník jako v sezoně 2014/2015. Právě před dvěma lety vyhrála základní část poprvé v klubové historii. Stačilo na to 52 bodů.

Už teď má Boleslav o dva body více a v závěrečných třech kolech základní části bude tým útočit na absolutní bodový rekord. Tým Technology se může dostat na 63 bodů! Maximem je loňských 60 bodů Chodova.

Ale konec kalkulování s čísly. Zápas s Brnem byl o něčem jiném. O solidní florbalové podívané, na kterou do Městské sportovní haly přišlo 585 diváků. Výborná návštěva!

Brno konkurovalo dvě třetiny, leč na začátku třetí hosty srazily dva zásahy Curneyho a Tomáše Chrousta v časech 40:23 a 40:53. Z těsného rozdílu 4:3 byl rázem komfortnější boleslavský náskok 6:3.

Další dva góly pak přidal Krajcigr, celkově za sobotní večer proti svému bývalému klubu nasázel čtyři (!) a s bilancí 4+1 ozdobil zápas. 

Ten byl nejen oslavou nedávného boleslavského triumfu v Poháru České pojišťovny, ale nakonec i vítězství v základní části. Malé fanynky z Florbalové akademie po zápase nadšeně sbíraly podpisy boleslavských hráčů a kluboví fotografové odbavovali zájemce o snímek s trofejí pro pohárové vítěze. 

Boleslav hraje doma už příští sobotu 18. února od 17 hodin proti Liberci. 

Video: sestřih boleslavského vítězství 9:4 nad BrnemFotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek