Technology florbal Mladá Boleslav

Pohár České pojišťovny je zpět! Vítězný boleslavský start

22. října 2015, Redakce

Obhájci triumfu v Poháru České pojišťovny z posledních dvou let vstoupili do nového ročníku. A vítězně! Osmifinálovou skupinu B zahájili výhrou 7:3 na pražských Vinohradech. Další zápasy jsou na programu v listopadu.

Pohár České pojišťovny je zpět! Vítězný boleslavský start

čtvrtek 22. října 2015
3:7
(2:1, 1:4, 0:2)
 

TJ Sokol Královské Vinohrady

Weissgärber – Rossi, Králík, Linhart, M. Raiter, Kareš, Gregor, M. Bína, Hartman, D. Záň, Š. Raiter, Zavadil, Dolejš, Hanák, J. Záň, Zezulka, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Houra.

Technology Florbal MB

Rytych – Krzyžanek, Jelínek, Kološ, Kadlec, Křenek, Novák – Tom. Chroust, Curney, Tad. Chroust – Bouška, J. Bína, Natov – Salát, Pluhař, Ekl – Mátl, Renčín.
 
Branky a nahrávky: 6. Gregor (M. Bína), 8. Zavadil (M. Raiter), 27. Š. Raiter (M. Bína) - 14. Jelínek (Curney), 22. Kološ (Natov), 28. Salát (Pluhař), 35. Jelínek (Curney), 39. Bouška (Natov), 42. Mátl (Bouška), 44. Kadlec (Mátl). Rozhodčí: Čížek, Laštovička. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 78.

Reportáž

Mladá Boleslav se vrátila na Vinohrady přesně po 26 dnech od superligové výhry 9:6.

Úvod hostů měl tempo, v první třetině přestříleli Sokol 14:3, jenže navzdory tomu ztráceli 1:2.

Až po polovině zápasu Jelínek proměněnou přesilovkou obrátil stav na 4:3 a od té chvíle už si Boleslavští nenechali vzít vedení. Kromě hry kontrolovali i skóre, které postupně narostlo až na 7:3.

V druhém utkání osmifinálové skupiny B splnil „povinnost“ i Tatran Střešovice vítězstvím 13:6 v České Lípě.

Skupina bude pokračovat v listopadu, Mladá Boleslav i zbývající dva zápasy ve Střešovicích a v České Lípě odehraje venku. Termíny budou upřesněny. Do čtvrtfinále postupují dva nejlepší.

Už v sobotu Mladou Boleslav čeká Mise Sever alias výjezdní superligový zápas na zimním stadionu v České Lípě proti Otrokovicím. Začátek v 19.00 hodin.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek