Technology florbal Mladá Boleslav

Postup do čtvrtfinále poháru. Teď se Boleslav těší na neděli

10. listopadu 2016, Redakce

Mladá Boleslav se po reprezentační přestávce vrátila do zápasového rytmu výhrou 6:1 v Kladně a s předstihem postoupila do čtvrtfinále Poháru České pojišťovny. Teď už upírá pozornost k neděli, kdy v Městské sportovní hale od 18 hodin hostí Vítkovice.

Postup do čtvrtfinále poháru. Teď se Boleslav těší na neděli
čtvrtek 10. listopadu 2016
1:6
(0:2, 0:0, 1:4)
 

Kanonýři Kladno

Pech - Petrlík, Slivka, Mandler, Linhart, Cvrček, Přívara, Richtr, Schuller, Štechmüller, J. Novák, Šťovíček, Richtr, Blažek, Lacko, Prošek, Soukup, Louvar.

Technology Florbal MB

Bauer - Kološ, T. Novák, Zakonov, Jelínek, Křenek, Krzyžanek - Bína, Novotný, Tad. Chroust - Tom. Chroust, Pluhař, Gruber - J. Bouška, Fojta, Rožnovják - Krajcigr, Curney, Natov.
 
Branky a nahrávky: 45. Přívara (Louvar) - 15. Pluhař (Tom. Chroust), 17. Tom. Chroust (Pluhař), 42. Natov (Curney), 46. Novotný (Kološ), 54. Tad. Chroust (Jelínek), 55. Krajcigr (Natov). Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 28.

Reportáž

Pohárové klání v Kladně začalo s dvacetiminutovým zpožděním, protože hosty na cestě zastihly dopravní komplikace. Na hřišti to však jelo bez potíží.

Boleslav měla takřka celý zápas výraznou územní převahu a domácí se bránili zasunutí v hlubokém defenzivním bloku podpořeným dobrým výkonem brankáře Pecha, který v Kladně hostuje z Mladé Boleslavi.

Hosté si došli pro vítězství a jistotu postupu do čtvrtfinále Poháru České pojišťovny. Mysleli i na neděli a ve třetí třetině nasadili do té doby odpočívající elitní útok Krajcigr - Curney - Natov, aby se rozehrál před superligovým hitem kola. V Městské sportovní hale začíná nedělní duel s Vítkovicemi v 18 hodin. 


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek