Technology florbal Mladá Boleslav

Semifinále je vyrovnané. Boleslav dotahovala pozdě

4. dubna 2016, Redakce

Mladá Boleslav po sobotní prohře ve Vítkovicích 2:3 neuspěla ani v pondělí - čtvrté semifinále prohrála 4:7, přestože se dokázala dotáhnout z 1:6 na 4:6. Ve středu se vrátí série do Mladé Boleslavi za vyrovnaného stavu 2:2. V Městské sportovní hale se hraje od 20.15 hodin.

Semifinále je vyrovnané. Boleslav dotahovala pozdě

pondělí 4. dubna 2016
7:4
(2:0, 4:2, 1:2)
 

1. SC Tempish Vítkovice

Souček - Jankulár, Mertha, Ivan, Jan Šebesta, Řezanina, Nehera, Rýpar, Jakubec, Gál, Švajný, Hájek, Pešat, Bräuer, Hubálek, Delong, Matúš, Matejčík.

Technology Florbal MB

Rytych - Křenek, Jelínek, Kološ, Krzyžanek, Kadlec, Novák - Tom. Chroust, Curney, Natov - J. Bouška, Fojta, Tad. Chroust - Salát, Novotný, Gwuźdź - Pluhař, P. Bouška.
 
Branky a nahrávky: 4. Gál (Švajný), 13. Rýpar (Delong), 24. Gál (Bräuer), 30. Matejčík (Hubálek), 34. Rýpar (Matejčík), 35. Jan Šebesta (Jankulár), 60. Rýpar - 21. Natov (Curney), 39. Novotný (Salát), 42. Natov (Curney), 57. Natov (Novotný). Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 440.

Reportáž

Boleslavský trenér Pazdera před čtvrtým semifinálovým zápasem provedl změny ve třetí formaci, na levé křídlo se posunul Gwuźdź, v obraně místo něj nastoupil Novák a mezi náhradníky začal Pavel Bouška. I ten se však v průběhu první třetiny dostal do hry - boleslavský kouč reagoval na nepříznivý stav.

Přestože se úvodní střídání jevila ve srovnání se sobotou lépe, Vítkovice dokázaly udeřit už ve čtvrté minutě díky Gálovi. Ještě v první třetině pak Rýpar zakončil brejk domácích a modří vedli 2:0.

34 vteřin po začátku druhé třetiny sice Natov kontaktním gólem povzbudil svůj tým, jenže to nakonec byla pro Boleslav dvacetiminutovka hrůzy. Moc se toho nedařilo, domácí vyhrávali osobní souboje, měli výraznou převahu a po dalším gólu Gála, trefě navrátilce do sestavy Matejčíka, druhém zásahu Rýpara a brance Jana Šebesty pláchli až na 6:1.

Teprve v závěru druhé třetiny kapitán Novotný dorážkou Salátovy střely zmírnil boleslavskou ztrátu na 2:6.

Druhá trefa Natova v zápase z úvodu poslední třetiny povzbudila hosty, kteří za stavu 3:6 cítili šanci, ale další gól dlouho ne a ne dát. Od 56. minuty Boleslav zkoušela i hru v šesti bez brankáře, hned z první kombinace Natov završil hattrick a hosté už ztráceli jen dva góly, jenže blíž se nedostali. Vítkovice potvrdily výhru 7:4 v poslední minutě trefou do prázdné brány.

Semifinálová série je tedy vyrovnaná 2:2, pátý zápas se hraje v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi ve středu od 20.15 hodin.Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek