Technology florbal Mladá Boleslav

Tři hattricky a drtivé vítězství před Pohárem mistrů

28. září 2015, Redakce

Tým Technology Florbal Mladá Boleslav zvládl generálku před Pohárem mistrů skvěle! Ve 3. kole Tipsport Superligy rozdrtil FbŠ Bohemians 15:1. V Městské sportovní hale zápas vidělo 500 diváků.

Tři hattricky a drtivé vítězství před Pohárem mistrů

3.kolo, pondělí 28. září 2015
15:1
(4:0, 3:1, 8:1)
 

Technology Florbal MB

Rytych - Krzyžanek, Jelínek (55. Bína), Kološ, Kadlec, Křenek, Gwuźdź - Salát, Curney, Natov - J. Bouška, Fojta, Ekl (50. Mátl) - Tom. Chroust, Pluhař, Tad. Chroust (57. Štěrba).

FbŠ Bohemians

Ponomarev (37. Hyršl) - Chlumský, Forman, Kisugite, Kuncman Zezulka, Čihák - Poláček, Kindl, Höffer - Bagin, M. Šimek, Šárka - Kieler, D. Šimek, Jankulár.
 
Branky a nahrávky: 5. Fojta, 9. Curney (Natov), 11. Jelínek (Krzyžanek), 19. Tom. Chroust (Tad. Chroust), 34. Tom. Chroust (Křenek), 35. Fojta (Curney), 37. Curney (Jelínek), 42. Bouška, 43. Tad. Chroust (Tom. Chroust), 49. Curney (Natov), 50. Křenek (Pluhař), 53. Fojta (Curney), 58. Tom. Chroust (Pluhař), 60. Natov (Curney), 60. Fojta (Kološ) - 23. Čihák (Höffer). Rozhodčí: T. Sojka, K. Sojka. Vyloučení:0:2. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 500.

Reportáž

Poprvé v sezoně zasáhl do Tipsport Superligy brankář Rytych, jinak trenér Jan Pazdera vycházel z obvyklých formací.

Ve čtvrté minutě sice Čihák nebezpečně zakončoval brejk, ale jinak zářili domácí. Hned při dalším střídání Fojta využil chybu v rozehrávce Bohemians, v deváté Curney na zadní zakončoval spolupráci s Natovem, pak Jelínek zleva trefil pravý horní růžek a bratrská spolupráce Tomáš&Tadeáš vynesla Boleslavi vedení 4:0.

Čihák sice na začátku druhé třetiny snížil, ale nebyl důvod se strachovat. Na čtyřbrankový rozdíl znovu vrátil skóre Tomáš Chroust (5:1) a své druhé góly přidali ve druhé třetině i Fojta a Curney.

U Bohemians nezapůsobilo ani střídání gólmanů za stavu 7:1, kdy Ponomareva nahradil Hyršl. Také on to měl těžké, překonali ho Bouška, Tadeáš Chroust, Curney završil hattrick a na 11:1 zvyšoval Křenek.

Zápas gradoval, diváci se bavili gólovou podívanou a v 53. minutě při přesilovce završil hattrick také Fojta (12:1).

Jediný negativní moment? Až v čase 54:00, když po souboji v rohu u mantinelu zůstal ležet Tadeáš Chroust, ale nakonec odešel po svých.

Bohemians v závěru zkoušeli hru bez brankáře, kterou potrestali Tomáš Chroust, Natov a patnáctý gól - už zase proti brankáři - vstřelil Fojta.

Mladá Boleslav se tak naladila sebe i nadšené fanoušky na gólovou vlnu před očekávaným Pohárem mistrů, který začíná už v pátek.Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek