Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výhra nad Spartou. A teď boj o čtvrtfinále

11. srpna 2017, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav zahájil páteční program na Czech Open přesvědčivým vítězstvím 7:3 nad ACEMA Sparta Praha. Boleslavský tým obsadil v základní skupině C třetí místo o skóre za Brnem a míří do “opravné” části pavouka. Hrát bude od 16.10 hodin na Vinohradech proti Otrokovicím.

Výhra nad Spartou. A teď boj o čtvrtfinále
pátek 11. srpna 2017
7:3
(2:1)
 

Technology Florbal MB

Rytych - Řehoř, Krzyžanek, Kološ, Zakonov, Křenek Novák, Jelínek - Bína, Curney, Natov - Krajcigr, Tomašík, Rožnovják - J. Bouška, Pluhař, Tad. Chroust - Tom. Chroust.

ACEMA Sparta Praha

Eckhardt - Bartoš, Čermák, Garčar, Ježek, Kalaš, Koščo, Kozdera, Marvánek, Veselý, Zeman, M. Bína, Jaroš, Kareš, Košir, Krejča, Lang, Pruner, Svatoš, Špalek, Ujhelyi, Zouzal
 
Branky a nahrávky: 26., 29., 37. a 39. Tom, Chroust 2. Novák, 18. J. Bouška, 40. Gruber - 15. Marvánek, 31. Svatoš, 40. Krejča. Rozhodčí: Eberstein, Henrixon. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110.

Reportáž

Boleslav v pátek dopoledne na dálku soupeřila o postup do osmifinálové skupiny s Brnem, které nastoupilo ve stejný čas na Podvinném mlýně proti finským vicemistrům EräViikingit. Věděla, že pravděpodobně bude rozhodovat skóre, které měli Bulldogs příznivé díky předchozí vysoké výhře 7:2 nad Spartou.

To Boleslav napodobit nedokázala, byť v závěru dokonce hrála v šesti bez brankáře, ale vyhrála “jen” 7:3 a obsadila tak o skóre třetí místo, které ji posouvá do opravné části pavouka.

Brněnské skóre je totiž 11:8, zatímco boleslavské 10:7. Rozhodlo více vstřelených gólů.

Aby se boleslavský tým dostal do sobotního čtvrtfinále, musí dnes zvládnout dva zápasy.

Nejprve od 16.10 hodin na Vinohradech proti Otrokovicím. Pak případně na stejném místě od 19.40 proti vítězi duelu Floorball Köniz - Ostrava.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek