Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Napínavé pohárové finále se stříbrnými nájezdy

16. ledna, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav končí v Poháru České pojišťovny na druhém místě. Obhájci trofeje ve finále v Mostě podlehli Vítkovicím 1:2 po nájezdech. Jediný boleslavský gól vstřelil ve druhé třetině Tomáš Chroust.

Napínavé pohárové finále se stříbrnými nájezdy
úterý 16. ledna
1:2
(0:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
 

Technology Florbal MB

Bauer - Kološ, Jelínek, Řehoř, Krzyžanek, Novák, Zakonov - Novotný, Curney, Natov - Tom. Chroust, Tomašík, Tad. Chroust - Bína, Pluhař, Gruber.

1. SC Tempish Vítkovice

Souček - Hrubý, Jankulár, Firda, Sladký, Řezanina, Tokoš, Nehera, Vilím, Rýpar, Gál, Děček, Hájek, Bräuer, Hubálek, Jastřembský, Delong, Němec, Besta.
 
Branky a nahrávky: 28. Tom. Chroust (Tomašík) - 18. Rýpar (Delong), rozhodující nájezd Jastřembský. Rozhodčí: Furmánek, Šolc. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 812.

Reportáž

Po opatrném úvodu, v němž Boleslav prováhala přesilovku, a sama v oslabení 3 na 4 inkasovala gól po rychlé souhře z hole Rýpara, se pohárové finále postupně rozjelo ve velmi zajímavý zápas.

Oba týmy měly dobré příležitosti, tempo stoupalo… Boleslav nažhavilo, když ve 28. minutě vyrovnal Tomáš Chroust, který se vytočil do střelecké pozice a nechytatelnou střelou zakončil.

Skóre 1:1 vydrželo až do konce třetí třetiny, byť Boleslav i Vítkovice mohly posunout vedení na svou stranu. V prodloužení Jelínek trefil tyč a stejně tak při svém nájezdu. To bylo ve třetí sérii a Boleslavi teklo do bot, protože už před ním se prosadil Jastřembský a hned po tyči Jelínka přiblížil Vítkovice k trofeji úspěšný Hájek.

Curney ve čtvrté sérii musel dát, aby nájezdy protáhl, ale zakončení se mu nepovedlo a Vítkovice mohly začít slavit. 

Přesto si boleslavští hráči vysloužili potlesk fanoušků, kteří do Mostu přijeli a vytvořili skvělou kulisu svému týmu. 

Už v sobotu se hraje pomyslná odveta, protože v Tipsport Superlize se bude hrát utkání Mladá Boleslav - Vítkovice. Zápas začíná v Městské sportovní hale v 19 hodin.Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek