Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav ve Vítkovicích vypadla z Poháru České pojišťovny

14. listopadu 2018, Redakce

Finálová pětiletka florbalistů Mladé Boleslavi v Poháru České pojišťovny nebude natažena. Finalisté posledních pěti ročníků a trojnásobní vítězové vypadli v osmifinále ve Vítkovicích po prohře 0:4.

Boleslav ve Vítkovicích vypadla z Poháru České pojišťovny
středa 14. listopadu 2018
4:0
(0:0, 3:0, 1:0)
 

1. SC Tempish Vítkovice

Souček - Firda, Oborák, Žwak, Sladký, Hattnar, Šebesta, Řezanina, Nehera, Herblich, Rýpar, Děček, Hájek, Bräuer, Hubálek, Jastřemský, Delong, Malina, Besta.

Technology Florbal MB

Bauer - Krzyžanek, Zakonov, Jelínek, Höffer, Řehoř, Novák - Tokoš, Curney, Natov - Bína, Tomašík, Gruber - Tom. Chroust, Pluhař, Tad. Chroust.
 
Branky a nahrávky: 24. Hubálek, 25. Delong (Besta), 31. Rýpar (Hubálek), 60. Delong (Jastřembský). Rozhodčí: Both, Černín. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 360.

Reportáž

Mladá Boleslav se mohla pyšnit skvělou pohárovou sérií z posledních pěti ročníků. Vždy byla ve finále, přičemž v lednu 2014 v Ústí nad Labem, o rok později v Opavě i v lednu 2017 ve Zlíně vyhrála. Mezitím byla dvakrát stříbrná.

Medailový sběr však končí - a to v osmifinále po bitvě finalistů posledních tří ročníků.

Mladá Boleslav nastoupila ve Vítkovicích, což byl mimochodem také souboj tří nominovaných reprezentantů na MS z každého týmu (Souček, Rýpar, Delong vs. Bauer, Curney, Tomašík).

A raduje se vítkovický tým, který pohárovou trofej obhajuje. Po bezbrankové úvodní části Boleslav dvakrát inkasovala v úvodu druhé třetiny v rozmezí 51 vteřin. V polovině zápasu navíc Rýpar proměnil přesilovku a zvyšoval na 3:0.

V poslední třetině měli hosté řadu šancí, aby osmifinále zdramatizovali, či dokonce vyrovnali, ale střelecky se trápili a v čase 59:12 završil Delong na konečných 4:0.

Mladá Boleslav se teď musí přeorientovat na Tipsport Superligu - už v neděli 18. listopadu hraje v Městské sportovní hale od 17 hodin proti Sokolu Pardubice.


Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek