Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Čistý start play-off: Boleslav rozehrála čtvrtfinále výhrou 4:0

5. března 2016, Redakce

Mladá Boleslav v play-off udělala první krok. V zahajovacím utkání čtvrtfinálové série s Hu-Fa Panthers Otrokovice zvítězil tým Technology 4:0. Brankář David Rytych podpořil výkon domácích čistým kontem, Jan Natov vstřelil dva góly a od hattricku ho dělila jen tyč. Série pokračuje v Městské sportovní hale v neděli druhým zápasem od 18 hodin.

Čistý start play-off: Boleslav rozehrála čtvrtfinále výhrou 4:0

sobota 5. března 2016
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
 

Technology Florbal MB

Rytych - Křenek, Jelínek, Kološ, Novák, Krzyžanek, Kadlec - Tom. Chroust, Curney, Natov - J. Bouška, Fojta, Tad. Chroust - Salát, Pluhař, Novotný - P. Bouška.

Panthers Otrokovice

Michajlovič - Volek, Vaněk, Uhrinovský, P. Krchňáček, Zatloukal, Ťopek, Jurčík, Večeřa, Kostka, Martin Nagy, Graclík, Sovják, M. Krchňáček, Petřík, Michal Nagy, Hrdina.
 
Branky a nahrávky: 20. Curney (Tom. Chroust), 29. Pluhař (Salát), 32. Natov (Curney), 46. Natov (Tom. Chroust). Rozhodčí: Nábělek, Štengl. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 415.

Reportáž

Základní část Tipsport Superligy měla 22 dílů. Kdo navíc zvládne dalších devět kroků v play-off, na toho budou padat zlaté konfety na pódiu v O2 areny.

Mladá Boleslav má za sebou krok číslo 1. Ač o tom výsledek úplně nesvědčí, nebyla to žádná jednoduchá jízda. Spíš boj, který play-off většinou přináší.

Kdo přišel do Městské sportovní haly, na toho doslova zářila novinka: multifunkční obrazovka, kterou připravil boleslavský klub jako překvapení a která zvýšila komfort i zábavu během zápasu.

A co na hřišti? Otrokovice začaly nebojácně, spoléhaly na protiútoky a skoro celou třetinu držely krok. Až brankou "do šatny" v čase 19:43 se prosadil Curney.

Druhá gólová akce? To byla paráda! Kapitán Novotný zatáhl míček z křídla za bránu, posunul ho podél mantinelu na Saláta a ten pohotově našel před bránou Pluhaře. 2:0, krásný moment!

Po polovině zápasu zvyšoval Natov na 3:0, ale stálo za to upřít pozornost i na druhou stranu - na spolehlivě chytajícího Rytycha, který předváděl kvalitní zákroky. Dohromady jich měl v utkání 25!

Své statistiky pak obohatil i Natov, který druhým gólem ve 46. minutě završil skóre na 4:0. Nemuselo to být poslední slovo, domácí hráli dvě přesilovky (ta druhá nebyla kompletní-dvouminutová), Natova v závěru dělila od hattricku tyčka, ale stav už se nezměnil.

Mladá Boleslav se ve čtvrtfinálové sérii ujala vedení 1:0 a chystá se na nedělní pokračování. V Městské sportovní hale se hraje od 18 hodin.Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner

TIP: nábytek