Technology florbal Mladá Boleslav

Členství Made in Bolka pro fanoušky

Členství Made in Bolka ti poprvé přináší šanci, jak se připojit ke klubu a zároveň dát svému okolí najevo, jaké jsou tvoje barvy. Mimořádné členství zahrnuje kromě permanentky také výběr těch nejlepších boleslavských suvenýrů.

Je třeba však počítat s tím, že počet členství, která jsou k dispozici, je omezený. Máme tak pro fanoušky jen 100 členských balíčků. Ani o jeden více. Jakmile zmizí ten poslední, další už v této sezoně nabízet nebudeme.

Budou mi z členství plynout ještě nějaké výhody?

Stoprocentně. Zatím platí to, co jsme prezentovali, ale rozhodně ho chceme rozšířit ještě o další věci. Nechte se překvapit.

Kde a jak si členství mohu zakoupit?

Objednání je jednoduché. Vyplň formulář níže, a pokud bydlíš v Mladé Boleslavi a nejbližším okolí, přivezeme ti balíček v předem stanovený čas až domů. Platba probíhá při předání. Pokud jsi ze vzdálenějších míst, pošleme ti balíček na dobírku.

Jak je to s normální permanentkou?

Kromě členství je samozřejmě k dispozici běžná permanentka. Její cena je 450 Kč, což je sice o 240 Kč méně, než je cena členství, ale se členstvím ještě získáš navíc klubovou šálu, náramek, samolepky, časopis a gymbag. Vyber si sám, co je pro tebe výhodnější.

Z minulé sezony mám permanentku Lyoness. Platí mi dál?

Ano, samozřejmě platí.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner