Bolka Camp 2023

Přihlášky na Bolka Camp 2023 jsou otevřeny! Letos proběhne od 10. do 14. července. A na co se můžete těšit? Na bohatý program, profesionální trenéry, známé florbalové tváře a špičkové zázemí elitního českého klubu. Těšíme se na vás! Přihlášky jsou otevřeny do neděle 18. června.

Termín konánípondělí 10. července - pátek 14. července 2023
Termín přihlášekdo neděle 18. června
Místo konánísportovní areály 5. a 6. ZŠ Mladá Boleslav
Cena3 900 Kč

Otázky & odpovědi

Co je Bolka Camp?

Týden plný sportu pro děti. Žádný jiná podobná sportovní akce na Mladoboleslavsku nemá tak dlouhou tradici, v roce 2023 nás čeká už 18. ročník. Bolka Camp je určený dětem od 5 do 15 let, holkám i klukům. Kdo chce zažít pět parádních dnů, zlepšit své florbalové i další sportovní dovednosti a poznat superligové hvězdy zblízka, pro toho je Bolka Camp! Speciální program budou mít i mladí brankáři.

Co je letos nového?

Oproti předchozím rokům nerozdělujeme akci na Bolka Camp a Příměstský tábor. Oba formáty proběhnou pod hlavičkou Bolka Campu. Nikdo nemusí mít obavy, děti pečlivě rozdělíme podle jejich věku a dovedností tak, aby byl program efektivní a pohodový pro všechny. 

Jaký je termín? 

Bolka Camp 2023 proběhne od pondělí 10. července do pátku 14. července. Každý den začíná program snídaní v 8.15 hodin, společné sportování končí v 16.30 hodin. 

Jaké je personální zajištění?

Akce vedou kvalifikovaní trenéři s licencí Českého florbalu a jejich asistenti z klubových řad Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Účastníci akcí se budou potkávat i s dlouholetými českými reprezentanty. Pro účastníky není zajištěno pojištění proti úrazům.

Jaké je sportovní zázemí?

Tréninky budou probíhat ve sportovních areálech 5. a 6. ZŠ Mladá Boleslav (Nová městská sportovní hala, dvě tělocvičny, venkovní hřiště s umělým povrchem, velké travnaté hřiště, atletický ovál, kurty na beachvolejbal, odpočinková místnost) .

Jaký je režim stravování?

Pro účastníky Bolka Campu i Příměstského tábora bude zajištěna snídaně, dopolední svačina, oběd a odpolední svačina. 

V případě bezlepkové stravy nás o tom informujte v on-line přihlášce v poznámce.

Jaké je doporučené vybavení? 

Sportovní oblečení do teplého i případného chladnějšího letního počasí (náhradní oblečení), obuv do haly i na venkovní aktivity, florbalka (je možno zapůjčit), kšiltovka, hygienické potřeby, ručník a láhev na vodu.

V případě zařazení návštěvy Městského krytého bazénu či koupaliště do programu akcí budeme včas informovat účastníky.

Všichni účastníci dostanou tréninkové triko v předem zvolené velikosti uvedené v on-line přihlášce, kde nám upřesněte také jmenovku, kterou chcete na triko natisknout. 

Jakým způsobem mohu provést přihlášení?

On-line přihlášku najdete TADY

Do kdy je nutné se přihlásit? 

Uzávěrka přihlášek je v neděli 18. června.

Jak probíhá platba? 

Vyčkejte na vygenerování platebních údajů, které vám přijdou na zadaný e-mail. 

Úhradu částky na vygenerované údaje poté proveďte do neděle 18. června

Poznámka pro příjemce?

účastnický příspěvek na Bolka Camp - jméno, příjmení.

V případě odhlášení do 25. června na e-mailu biglova@florbalmb.cz má objednavatel nárok na vrácení poloviny uhrazené částky. 

Mám jinou otázku?

Kontaktujte provozní manažerku klubu Amálii Bíglovou (biglova@florbalmb.cz, 736 457 469).

Jak probíhal Bolka Camp 2022?

Jak probíhal Bolka Camp 2021?