Sportovní haly

Nová MSH Mladá Boleslav
Zalužanská 1457, 29301 Mladá Boleslav
1

V Nové městské sportovní hale Mladá Boleslav se připravují mládežnické týmy Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav a nastupují zde ke svým zápasům. Zázemí tu má také sekretariát klubu a prodejna Made in Bolka Shop. Kapacita haly je 350 míst k sezení. K dispozici je hřiště o rozměrech 40x20 m a šest šaten. V těsné blízkosti se nachází parkoviště zdarma. Provozovatelem haly je Městská společnost sportovní a rekreační areály, s. r. o.

MSH Mladá Boleslav
U Stadionu 1322, 29301 Mladá Boleslav
2

V Městské sportovní hale Mladá Boleslav hraje své domácí zápasy superligový tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. K dispozici je hlediště s kapacitou 900 míst, z toho 612 míst na sezení. Hřiště disponuje rozměry 40x20 m a součástí zázemí je pět šaten. Návštěvníci cestující autem mohou využít zpoplatněné parkovací plochy před Městskou sportovní halou a přilehlý parkovací dům P+R U Stadionu

Skills Aréna Bolka
Zalužanská 1267, Mladá Boleslav III, 29301 Mladá Boleslav
3

Zrekonstruovaný prostor na adrese Zalužanská 1267 využívá florbalový klub od léta 2023. Slouží především k individuálním tréninkům či přípravě v menších tréninkových skupinách. Prostor je vhodný například na střelecké tréninky či pro přípravu brankářů. Výhodou je také umístění v bezprostřední blízkosti Nové městské sportovní haly.