Ticketing

Bolka v pátek 12. července spouští prodej permanentek na sezonu 2024/2025. Jedině s ní získáte své stálé místo v boleslavské hale a maximální porci florbalu. Permanentka platí na ŠKO-ENERGO CUP 2024, domácí zápasy Poháru Českého florbalu, srpnovou přípravu, IFF Champions Cup i Livesport Superligu včetně play-off. S permanentkou tak máte garanci nejméně 23 zápasů hraných v Mladé Boleslavi.

Určitě si dobře pamatujete, jaký byl závěr předchozí florbalové sezony. Mimořádné vypjaté bitvy v play-off s Libercem a především Vítkovicemi. Drama do posledních chvil jednotlivých zápasů. Vždy narvaná boleslavská tribuna. A nakonec euforie z velkolepého triumfu v prodloužení sedmého semifinále. 

Pokud chcete mít v nové sezoně jistotu stálého místa v Městské sportovní hale a nepřijít o žádný zážitek, teď nastává ten důležitý moment. 

POŘIĎTE SI FLORBALEM NABITOU PERMICI NA TICKETPORTALU

Stojí 1950 korun, garantuje nejméně 23 zápasů a jenom s ní si užijete florbal v Bolce naplno a na jednom místě celou sezonu. 

Co všechno permanentka zahrnuje? 

Šest zápasů ŠKO-ENERGO CUPU 2024, minimálně jeden domácí zápas Poháru Českého florbalu, srpnový domácí přípravný zápas s Floorball Thurgau, minimálně jeden domácí zápas IFF Champions Cupu, 12 domácích zápasů základní části Livesport Superligy (říjnový dopolední zápas pro školáky proti České Lípě má speciální režim) a minimálně dva domácí zápasy play-off Livesport Superligy. To je dohromady nejméně 23 zápasů. V případě postupů v jednotlivých soutěžích ale tento počet může narůst až na 32 utkání. 

V čem jsou největší výhody permanentky? 

Zaprvé v garanci stálého místa v Městské sportovní hale na všechny výše uvedené zápasy. Vybraná sedačka je v nové sezoně zkrátka vaše. 

Zadruhé v cenovém zvýhodnění. S permanentkou vás jeden zápas průměrně vyjde nanejvýš na 85 korun (v případě spodní varianty 23 utkání hraných doma). Pokud by se domácí sezona natáhla až na 32 zápasů, s permanentkou v tu chvíli chodíte na zápasy v průměru za 61 korun. V obou případech jde o bezkonkurenční cenu, za kterou zdaleka neseženete žádnou jednotlivou vstupenku. Oproti cenám jednotlivých vstupenek v on-line prodeji ušetříte s permanentkou 1140 až 3350 korun. 

Kolik budou stát jednotlivé vstupenky? 

Ceny pro on-line prodej na Ticketportalu jsme pro nadcházející sezonu stanovili následovně:
Denní vstupenky na ŠKO-ENERGO CUP: 140-240 korun
Vstupenky na zápasy Poháru Českého florbalu: 100 korun
Vstupenka na přípravný zápas s Floorball Thurgau: 100 korun
Vstupenky na zápasy IFF Champions Cupu: 250 korun
Vstupenky na zápasy základní části Livesport Superligy: 100-180 korun
Vstupenky na čtvrtfinále play-off Livesport Superligy: 180 korun
Vstupenky na semifinále play-off Livesport Superligy: 280 korun

Proč se těšit na novou sezonu? 

V té předchozí jsme zažili mnoho emocí a momentů. Něco tomu ale chybělo. Vítězná tečka. Chceme ji. Chceme ji udělat v sezoně 2024/2025. Buďte u toho s námi. Bude to nabitý ročník včetně domácího startu v IFF Champions Cupu. To vše s reprezentačním navrátilcem Adamem Hemerkou a finskou posilou Joakimem Lundem. Už teď vám můžeme slíbit, že v nové sezoně se s Bolkou nudit nebudete

POŘIĎTE SI FLORBALEM NABITOU PERMICI NA TICKETPORTALU

Klubové karty

Členové klubu budou o režimu Klubových karet na sezonu 2024/2025 informováni v eos club zone.

Informace pro fanoušky hostujících týmů

Pro fanoušky hostů s výraznými symboly hostujícího klubu (bundy, mikiny, trika, dresy, čepice, šály, transparenty atd.) a diváky aktivně povzbuzující hostující mužstvo je vyhrazen sektor E, jehož dostatečnou kapacitu pořadatel vyhradil v souladu se soutěžním řádem hostujícím fanouškům. Do hostům vyhrazeného sektoru E naopak nebudou vpuštěni diváci s výraznými symboly domácího klubu a aktivně povzbuzující domácí mužstvo. Pořadatelská služba může bez náhrady znehodnotit vstupenku a odepřít vstup do hlediště divákům, kteří nebudou respektovat výše uvedené pokyny.

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Jsme tu pro vás! Se svými dotazy se můžete obracet na e-mail sekretar@florbalmb.cz.