Film Made in Bolka

Cesta mladoboleslavského florbalu je jako žádná jiná. Ztvárňuje to film Made in Bolka, který klub připravoval více než rok. Téměř hodinový snímek vypráví vzestup z nejnižších soutěží až k superligovému titulu, což se Mladé Boleslavi povedlo jako prvnímu klubu v české florbalové historii. Film Made in Bolka měl premiéru ve středu 4. března 2020.

Pionýrské začátky. Soupeření dvou mladoboleslavských oddílů. Postupy soutěžemi a sloučení v jeden konkurenceschopný tým. Strmá cesta do nejvyšší ligy. První medailové a pohárové úspěchy. Těžká cesta až na vrchol. To vše zažil mladoboleslavský florbal a na svůj příběh je náležitý pyšný. Proto vznikl film Made in Bolka, který tohle všechno vypráví. 

Byl to víc než rok práce. Dohledávání historických materiálů. Sběr výpovědí bývalých i současných hráčů a představitelů klubu, soupeřů a dalších. 

Ve středu 4. března 2020 měl film Made in Bolka slavnostní premiéru ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi

Opakovaně se také objevil ve vysílání ČT sport. 

Trailer Made in Bolka

Film Made in Bolka je unikátní projekt, který nemá obdoby v prostředí českého florbalu, v prostředí mladoboleslavského sportu a poměrně nevšední je i v celém českém sportu. Není známo, že by jinde ve světě vznikl obdobný florbalový film. 

Film Made in Bolka

Během prvních týdnů od premiéry film Made in Bolka nasbíral desetitisíce on-line zhlédnutí, zaujal florbalové a sportovní fanoušky z Česka i zahraničí. Klub totiž připravil také verzi s anglickými titulky. 

Film Made in Bolka (English Subtitles)

Bonusy Made in Bolka

Ne všechno se do filmu mohlo vejít. Nevyužité materiály autoři proměnili v sérii jedenácti bonusů zveřejněných na YouTube.