Made in Bolka

Iniciativou Made in Bolka vyjadřuje Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav svůj vztah k městu, které hrdě reprezentuje v Česku i v zahraničí.

Co znamená Made in Bolka?

"Vyrobeno v Boleslavi" má ve světě punc kvality. Tuto kvalitu chce Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav držet i ve florbalu, a to ve všech ohledech - v kvalitě superligového týmu, v kvalitě rozvoje mládeže, ale i směrem ke svým fanouškům. Jsme rádi, že vás máme, že nás podporujete a že nám pomáháte šířit slávu Boleslavi ve světě.

Proč Made in Bolka?

Mladá Boleslav má florbal ráda. Místní florbalová komunita je jednou z největších v zemi. Hrdě se ke svému městu hlásíme a strháváme k tomu také fanoušky. 

Made in Bolka je dlouhodobý postoj, kterým popisujeme naše zakořenění ve městě, ve kterém žijeme a žijeme v něm rádi. Týká se to nejen rozených Boleslaváků, ale také hráčů, kteří k nám přišli odjinud.  

Občas nám předhazují, že si do Boleslavi vodíme přespolní hráče. Méně je už vidět to, že si ti hráči k našemu městu získávají vztah, že se tu usazují a stávají se jeho součástí. Ať jsou naši hráči odkudkoliv, místní či třeba z Ostravy, všichni mají Boleslav v srdci a jsou tu rádi. A tak to má být. Všechny nás Boleslav ovlivnila. 

Jak vypadá Made in Bolka?

Made in Bolka je všude. Na dresech, které hrdě nosí naši hráči. Na fanouškovské kolekci, kterou naši fandové hrdě oblékají. Ve videích, která tvoříme. V názvu naší klubové prodejny, kde sportovci rádi nakupují. V názvu našeho časopisu, který vydáváme k zápasům. V příspěvcích na našich sociálních sítích. Made in Bolka nás spojuje. 

Made in Bolka, to nejsou jen hráči...

Někteří z nás jsou vidět více, někteří méně. Nás všechny ale spojuje Bolka.

Made in Bolka v nás pohání odhodlání

Ne vždycky se všechno podaří hned. Někdy se stanou věci, které neovlivníte. Jako v březnu 2020, když začínající pandemie koronaviru ukončila naši skvěle rozehranou sezonu po druhém čtvrtfinále play-off. Jak by to asi dopadlo? Ale na kdyby se nehraje. Made in Bolka v nás pohání odhodlání dokázat velké věci.

Život není černobílý. Život je ČERNO-MODRO-BÍLÝ.

Někteří lidé říkají, že sport je větší či menší než život. Nesouhlasíme. Sport je totiž život. A velmi koncentrovaný. V našem podání není život černobílý. Ale ČERNO-MODRO-BÍLÝ. Aneb kampaň ke startu sezony 2022/2023, v níž jsme tyto prvky dál rozvíjeli.

ČERNO-MODRO-BÍLÁ Bolka - s novými dresy

Neházíme do košů ani černou, ani bílou variantu dresů. Nastal ale čas, abychom ke dvěma zavedeným a oblíbeným sadám přidali třetí. Osvěžující. Novou. A po jaké jiné barvě sáhnout než po modré, která je dominantní barvou v naší korunce. Další prvek kampaně k sezony 2022/2023.