Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav má za sebou poslední utkání před vstupem do nové sezony Livesport Superligy. V závěrečném zápase vrcholové části Poháru Českého florbalu Bolka porazila Sokol Královské Vinohrady 4:2 a tím si zajistila prvenství ve své skupině.
Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav ve středu 3. září odehraje domácí utkání Poháru Českého florbalu. Soupeřem je TJ Sokol Královské Vinohrady. Zápas začíná v 18.30 hodin v Městské sportovní hale.
Linköping Innebandy je historicky prvním švédským klubem, který ovládl ŠKO-ENERGO CUP. Tým v sestavě se čtyřmi českými hráči prošel mladoboleslavským mezinárodním turnajem bez porážky. Postupně zvítězil nad Floorball Köniz Bern, nad domácím Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav a triumf stvrdil nedělním vítězstvím nad HDT.cz Florbal Vary Bohemians. Nejproduktivnějším hráčem turnaje byl domácí Vojtěch Wiener.
Linköping Innebandy je historicky prvním švédským klubem, který ovládl ŠKO-ENERGO CUP. Tým v sestavě se čtyřmi českými hráči prošel mladoboleslavským mezinárodním turnajem bez porážky. Postupně zvítězil nad Floorball Köniz Bern, nad domácí Bolkou (po nájezdech) a celkový triumf stvrdil nedělním vítězstvím nad HDT.cz Florbal Vary Bohemians. Karlovarsko-pražský tým skončil třetí za Bolkou. Čtvrtí se umístil švýcarský klub Floorball Köniz Bern.
Boleslav - Karlovy Vary 17:4, klidná výhra, brzy rozhodnuto
Jeden z nejklidnějších zápasů v probíhající sezoně Livesport Superligy má za sebou Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. V 21. kole zvítězil v domácím prostředí nad nováčkem soutěže FB Hurrican Karlovy Vary 17:4, když už po úvodní třetině vedl 7:0.
Dřív než přijdou chvíle pravdy v závěru základní části a Mladá Boleslav zabojuje o co nejvýhodnější umístění před play-off proti přímým konkurentům ze Sparty, Bohemians nebo Vítkovic, nastoupil úřadující mistr proti nováčkovi soutěže, který se ve své úvodní sezoně v Livesport Superlize trápí.
Karlovy Vary vyhrály doposud jen v prvním kole a na této bilanci se nic nezměnilo ani během čtvrtečního večera v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi.
Domácí měli utkání plně pod kontrolou, před polovinou úvodní třetiny už vedli 5:0 a skóre průběžně navyšovali i dál. Natov zkraje druhé třetiny zkompletoval hattrick a v závěru druhé dvacetiminutovky přidával už svůj čtvrtý gól - to Boleslav vedla 11:1. Finální skóre nakonec zní 17:4.
Lednový program zakončí Bolka utkáním v hlavním městě, v neděli 29. ledna nastoupí v UNYP ARENĚ od 19.00 hodin proti Spartě.