124_20250902_085205.png
57_20260505_091943.png
old_80.jpg

Cenné vítězství! 5:2 nad Vítkovicemi

Dvoudenní trip začal úspěšně! Florbalisté Mladé Boleslavi v páteční dohrávce 5. kola AutoCont extraligy vyhráli ve Vítkovicích 5:2. Utkání se lámalo ve třetí třetině za stavu 3:2 pro hosty, kteří ubránili pětiminutové oslabení a později Fojta přidal dva uklidnující góly. Mise pokračuje v sobotu proti Ostravě.