148_20260306_115306.png
162_20260523_105745.jpg
old_964.jpg

Loučící se Fojta: Bylo super sledovat, jak šla Boleslav nahoru

Legenda se rozloučila. Po 17 letech v boleslavském klubu. Po 339 zápasech v nejvyšší soutěži. "Jsem rád, že jsem celou kariéru odehrál v boleslavském dresu," rekapituluje Ondřej Fojta, který se oficiálně loučil před čtvrtečním utkání proti Hu-Fa Panthers Otrokovice. Tady je videorozhovor.