Bolka Camp 2026 opět přinese sportovní zážitky, plno legrace, nové kamarády a garanci parádního pětidenního programu pro děti od 5 do 15 let. To vše v roce 2026 v termínu od středy 1. července do neděle 5. července. Čeká nás už 21. ročník! Bolka Camp pořádá elitní český klub Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav.
Po neúspěšném semifinálovém dvojboji v Champions Cupu se Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav zapojil zpět do Livesport Superligy a užívá si 42. ligové vítězství v řadě. Nad 1. SC Natios Vítkovice zvítězil tým trenéra Joonase Naavy 10:3.
Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav nastoupí v dohrávce 13. kola Livesport Superligy doma proti týmu 1. SC NATIOS Vítkovice. Hraje se v pátek 5. prosince v MSH Mladá Boleslav od 18.00 hodin.
Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav udělal další krok v Poháru Českého florbalu. V osmifinálové fázi uspěl ve Sportovní hale Skalka v České Třebové, kde byli soupeřem BA SOKOLI Pardubice. Bolka v takřka kompletní sestavě zvítězila 21:2.
Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav nastoupí ve 13. kole Livesport Superligy doma proti týmu TJ Sokol Královské Vinohrady. Hraje se v sobotu 28. prosince v MSH Mladá Boleslav od 16.00 hodin.
13. kolo Livesport Superligy Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - TJ Sokol Královské Vinohrady sobota 28. prosince, 16.00 hodin, MSH Mladá Boleslav Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal Matchcenter a on-line přenos na ceskyflorbal.cz Videopřenos na ceskyflorbal.TV Rozhodčí: Přemysl Bališ, Peter Varga Delegát: Jan Pauček
Fakta o soupeři
TJ Sokol Královské Vinohrady Aktuální umístění v Livesport Superlize: 13. místo, 8 bodů Nejproduktivnější hráč v základní části Livesport Superligy: Daniel Gärtner 13 bodů (7+6) Hlavní trenér: Miroslav Purkrábek
Tři příběhy utkání
Naposledy v tomto kalendářním roce. Čtyři soutěžní měsíce nové sezony byly nabité a náročné. Bolka bojovala na více frontách, vedle Livesport Superligy také v IFF Champions Cupu a velká část týmu startovala také na prosincovém mistrovství světa. Teď je čas udělat tečku za rokem 2024.
Domácí přivítání bronzových medailistů. Úvod vánočního utkání bude patřit českým reprezentantům, kteří se postarali o bronzové medaile na světovém šampionátu v Malmö. Přijďte zatleskat klukům z Bolky!
Tři účastníci mistrovství světa na straně SKV. Také Vinohrady měly tři zástupce v Malmö. Australský dres hájila dvojčata Tomáš a Daniel Gärtnerovi, kteří část dětství strávili u protinožců a mají i australské občanství. Na šesté místo dosáhl s reprezentací Slovenska Vladimír Bačinský.
Koho sledovat
Michal Sládek (Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav): Jak před reprezentační přestávkou skončil proti Pardubicím, tak i po ní navázal na Chodově. Tedy hattrickem. Zadaří se střelecky i v posledním vystoupení roku 2024?
Ondřej Pužman (TJ Sokol Královské Vinohrady): Kapitán předloňského juniorského týmu Bolky nastupuje už druhou sezonu v Livesport Superlize za Vinohrady a v sobotu se tak vrací do mateřského města stejně jako Štěpán Švejda.
Vstupenky na domácí zápasy Bolky pořizujte na Ticketportalu.