148_20260306_115306.png
57_20260505_091943.png
old_383.jpg

V zahajovacím víkendu G2 ligy byli junioři stoprocentní

Junioři Technology Florbal Mladá Boleslav zahájili G2 ligu 2015/2016 vítězným víkendem! V sobotu přehráli Sokol Pardubice 7:3, v neděli Primátor Náchod 10:3. G2 liga pokračuje už příští víkend, v neděli 27. září od 16 hodin v nové městské sportovné hale nastoupí boleslavský tým proti Znojmu.