Junioři v závěru otočili zápas s Chodovem
21. října 2019

První dva body mají junioři Technology Florbal Mladá Boleslav ve vrcholové části KB ligy. Ve druhém kole porazili doma FAT PIPE Florbal Chodov 7:6 v prodloužení, když se jim povedl obrat v závěru.

Boleslavský tým po sobotní prohře 3:7 se Spartou odehrál o den později proti dalšímu pražskému soupeři vyrovnané utkání, které gradovalo v závěru. V čase 57:58 se hosté dostali do vedení 6:5, ale 39 vteřin před koncem třetí třetiny boleslavský Šlechta poslal zápas do prodloužení a v něm po dvou minutách rozhodl Vyhnánek o vítězství 7:6.

“Musíme udělat velký kus práce v základních herních činnostech a pak můžeme porážet kvalitní týmy. Myslím si, že jsme proti Chodovu byli odvážnější, a proto jsme zápas zvládli,” hodnotil trenér boleslavských juniorů Martin Šácha.

O nadcházejícím víkendu 26. a 27. října pokračuje vrcholová část KB ligy juniorů pro boleslavský tým venkovními zápasy v sobotu ve Vítkovicích a v neděli v Pardubicích.